маникюр

  • 737
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 187
здравейте, подариха ми ел. комплект за маникюр, но няма упътване и не знам коя приставка за какво ер някой може ли да ми помогне

# 1
  • Мнения: 113
чеСтита придобивка!И аз отдавна искам такъв...може ли да пуснеш снимка?

# 2
  • Мнения: 1 187
има го в един сайт но не знам дали е редно да го спомена тук

# 3
  • Мнения: 113
Не мисля,че е проблем Sunglasses

# 4
  • Мнения: 1 187
get.bg, i e samo 19 lv

# 5
  • Мнения: 1 187
ne se sestam konusite za kakvo sa

# 6
  • Мнения: 6 155
Бях решила да го взимам, но се отказах, защото и аз не знам за какво са му частите...дали има смисъл newsm78
http://get.bg/catalog/product_info.php?cPath=3_433&products_id=21006

# 7
  • Мнения: 113
Никакво указание ли няма?
Много странно... Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 1 187
указание няма, но понеже съм и на работа , обикалям съседните офиси по кокетките , за да разбера нещо

# 9
  • Мнения: 1 187
четири са пилите, една е за полиранер но останалите

# 10
  • Мнения: 1 187
никой ли не може да ми каже нищо

# 11
  • Мнения: 1 234
Мила,и аз нищо не мога да ти кажа Tired Има магазин на тази фирма в Плевен и мислях да си го купувам този комплект.Но така и не го взех понеже не знаех колко е читав Rolling Eyes
Попитай в ето тази тема,тя е само за маникюр и в нея пишат доста жени,които се занимават професионално и непрофесионално с маникюр.Предполагам,че ще могат да ти отговорят Peace

# 12
  • Мнения: 1 187
е, вече знам, конусите  са за оформяне на маникюра и комплекта е добър, ползвам го вече месец

# 13
  • София
  • Мнения: 461
Аз имам същия от повече от година. Взех си го от каталога на Avon. И аз тъй се чудих кое за какво е, но с пробване и налучкване горе - долу се ориентрах. На моя само пишеше, че има еди какви си пили, но не и коя за какво е. Внимавай само с полирането, пише да не се прави по повече от 15 секунди на нокът.

Общи условия

Активация на акаунт