Крем за лице за 25+

  • 6 672
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 198
Здравейте, мили мами!
Ползвате ли крем за лице тип 25+ и какъв?
Аз наскоро навърших 25 и се чудех дали трябва да започна да ползвам такъв тип кремове.
Ще се радвам да споделите вие какво ползвате  newsm53

# 1
  • Мнения: 35
Добре де ,аз пък (21год. да вметна) много често съм се мазала с около очен крем за бръчки,и други за лифтинг на лицето ,със сигурност не ми е навредил,дори могА да кажа че съм имала малки мимичесски бръчици,които сега не виждам.Защо да ползвам крем 25+ вместо някакъв по силничък, е не казвам и крем 45+,но все пак според мене би било загуба на пари.

# 2
  • Мнения: 1 541
Цъфка, кремът който ще ти е най- подходящ в тази, както и във всяка една друга възраст, трябва да избереш на място с добър консултант. Аз бих ти препоръчала да заложиш на Juvena например. Аз лично съм много доволна от тях  Peace Но отиди в Бюти зоната в София Мол и виж дали Еди е там- той ще те консултира най- добре!

Ves_lima, няма да ти навреди разбира се крем за по- възрастни, но проблемът там идва от това, че в него има съставки, които твоята по-млада кожа има така или иначе и ти или я пренасищаш или просто нищо не променя нанясането им, а от друга страна няма жизнено нужни за нея други, които не и доставяш. Набързо обобщено това е проблемът.

Аз съм на 23 и си подбирам anti- age кремове, но за превенция, а не за корекция на бръчки  Peace

# 3
  • Мнения: 1 708
Здравейте, мили мами!
Ползвате ли крем за лице тип 25+ и какъв?
Аз наскоро навърших 25 и се чудех дали трябва да започна да ползвам такъв тип кремове.
Ще се радвам да споделите вие какво ползвате  newsm53





След 25 години възобновяването на клетките започва да се забавя и е необходимо да се ползва нощен крем,който да помага на клетките да продължават да се възобновяват на 28 дни.

Според мен за всяка възраст си има кремове.Целта е да забавиш стареенето,а това не може да стане с крем за по-млада кожа.Но пак зависи какъв е твоя тип кожа,дали имаш мимически бръчици и т.н




Добре де ,аз пък (21год. да вметна) много често съм се мазала с около очен крем за бръчки,и други за лифтинг на лицето ,със сигурност не ми е навредил,дори могА да кажа че съм имала малки мимичесски бръчици,които сега не виждам.Защо да ползвам крем 25+ вместо някакъв по силничък, е не казвам и крем 45+,но все пак според мене би било загуба на пари.



Те не са ти навредили,но са изключително активни и вместо да помагат на клетките,тези кремове заместват тяхната функция и след години това ще се отрази на кожата ти.

Твоята кожа е изключително млада и не е необходимо да се ползват толкова активни кремове.

# 4
  • Мнения: 198
Аз да допълня, че рядко ползвам кремове, само след баня или като усетя кожата си суха . Кожата ми е смесена и искам крема да е за превенция, а не за заличаване на бръчки.

# 5
  • Мнения: 3 782
Съгласна съм с  me4eto. Най-важното е какъвто и крем да си купиш, каквато и марка да използваш е добре да се консултираш с консултант, който ще ти препоръча крем за твоите нужди. Това,че кожата ти Цъфка е смесена е благодатно, защото има много голямо разнообразие от кремове пък и ти самата казваш,че ползваш много рядко крем. Според мен не е нужно да си вземаш силен крем. Аз например съм с мазна кожа и не мога да ти опясня колко пари и нерви ми коства поддържането на кожата ми.

# 6
  • Мнения: 1 253
Мисля, че за твоята кожа са подходящи хидратиращи кремове за лице и за около-очния контур. Дори аз самата, която съм с доста години по-голяма от теб през лятото наблягам на точно такива кремове, защото от другите кожата ми се омазнява повече.
За да не се сбръчква кожата е важно да е хидратирана. Бих ти препоръчала преди на купиш нещо да поискаш тестер за да видиш дали кремът ще понесе на кожата ти. По-добрите магазини и аптеки разполагат с такива.
В момента ползвам:
лице -  Hydra Complete флуид на Estee Lauder. Като дневен и нощен го ползвам през лятото.
http://www.esteelauder.com/templates/products/sp_nonshaded.tmpl? … ODUCT_ID=PROD5180
очи - Hydra Complete флуид за очи на Estee Lauder. Сутрин и вечер
http://www.esteelauder.com/templates/products/sp_nonshaded.tmpl? … ODUCT_ID=PROD7548
Поне на мен ми пасват перфектно и кожата ми се чувства страхотно. Да не говорим, че мимическите ми бръчки намаляха драстично.

# 7
  • Мнения: 35
съгласна съм, трябва да ползваме кремове които да провокират появата на първите бръчки, а не за борба с тях,защото още ги няма.
И аз съм с много мазна кожа ,проблемна,незнам newsm78 ,искам да се грижа точно за тези непоявили се бръчки,но ме е страх да не ми подействат зле тези кремове .

# 8
  • Мнения: 198
Благодаря Ви много!  smile3525
А някоя от вас ползвали ли е кремовете на Avon  newsm12

# 9
  • Мнения: 35 961
Благодаря Ви много!  smile3525
А някоя от вас ползвали ли е кремовете на Avon  newsm12

доволна съм от кафявите Аню /дневен и околоочен/, но дневния мирише доста силно  Twisted Evil
от двойния околоочен също съм мн. доволна

# 10
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
А някоя от вас ползвали ли е кремовете на Avon  newsm12
Не ти препоръчвам, особено ако имаш чувствителна кожа или алергии някакви  Naughty
Моята кожа е смесена и мога да ти препоръчам кремове от 30 до 130лв   Mr. Green
Ааа и не на последно място колко парички си подготвила за кремче, да не кажа най-важното  Mr. Green 
П.П. Извинявай би ли си разчистила кутията искам да ти пратя съобщение на лични Flutter

Последна редакция: чт, 26 юли 2007, 16:37 от Камамбер

# 11
  • София
  • Мнения: 5 605
ЦЪФКААААААААААААААА не мога да ти изпратя нищо на ЛС, че ти е пълна кутията. Peace Изпразния и пиши да ти отговоря на въпроса.
А по темата - в момента използвам крем за чувствителна кожа на БИОДЕРМ, ама май...не съм доволна много. В общи линии не го препоръчвам.

# 12
  • Мнения: 27 524
Ползвах Хифрафреш на Лореал доскоро  Peace

# 13
Благодаря Ви много!  smile3525
А някоя от вас ползвали ли е кремовете на Avon  newsm12
Дам,недей да ползваш кремовете на Ейвън ако имаш  чувствителна кожа или някакви ранички-само допълнително ще ти създадат проблеми!  ooooh! Момечета давате страхотни съвети(само да кажа)  newsm10 !
Няма да е зле да ползваш 25+ кремовете! АЗ съм на 23 и съм ползвала крем против бръчки!  smile3521

# 14
  • Елин Пелин
  • Мнения: 276
Кремовете на AVON са много добри, но естествено първо трябва да се изпробва-за това има мостри, които трябва да поискате от представителя си. Ако не ви понася крема, няма смисъл да го поръчвате.
Моята кожа също е малко по-чувствителна, а и сега покрай бременността е доста различна. И все пак си ползвам този крем Anew 25+.

Общи условия

Активация на акаунт