Кирливите ризи на сестрите...

  • 2 451
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 139
Веднага почнаха да вадят кирливите ризи на сестрите...

http://www.tripolipost.com/articledetail.asp?c=1&i=905

Пратиха ми тази статия, която ме втрещи. На снимката са Кристияна Вълчева, Ашраф и други, и в текста по-долу доколкото разбрах пише, че са имали сексуална връзка. Не знам доколко е достоверна информацията, понеже източника е ТриполиПост, но все пак...

Ако някой може да преведе повече...

# 1
  • София
  • Мнения: 1 062
Аман.

# 2
  • Мнения: 6 167
егати  снимката.  Shocked

# 3
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Абе те каквото искат може да са си правили там.
Това може да е въпрос между нея и съпруг евентуално.
Ама не е основание да бъдат измъчвани например.

# 4
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
The latest statistics provided by the representatives of the victims' families to The Tripoli Post show that a total of 439 children were infected with HIV, .....................and 20 mothers have also been infected as a result.

Как са се заразили 20 майки?!  #Crazy #Crazy

# 5
  • Мнения: 742
Имам една снимка, на която сме петнайсет човека на плажа, накачулени един върху друг. Мен може да ме познае само майка ми, по родилния белег на крака.

Страшни оргии си спрятахме, ех...



Под вола има теле, май.

# 6
  • Мнения: 4 725
Снимка от плаж, чудо голямо. Игнорирам символичния пръст набутан в устата на единия мъж и демонстративно поръсения пясък върху долнището на жената. Всеки има право да се полигави.

Последна редакция: чт, 26 юли 2007, 11:34 от Kasidy

# 7
  • Мнения: 4 555
Ужас, какви простотии  Close

# 8
  • Мнения: 15
не ви ли е срам...какво общо има сексуалният живот на тези жени с делото???Обяснете ми,моля...

# 9
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Веднага почнаха да вадят кирливите ризи на сестрите...

http://www.tripolipost.com/articledetail.asp?c=1&i=905

Пратиха ми тази статия, която ме втрещи. На снимката са Кристияна Вълчева, Ашраф и други, и в текста по-долу доколкото разбрах пише, че са имали сексуална връзка. Не знам доколко е достоверна информацията, понеже източника е ТриполиПост, но все пак...

Ако някой може да преведе повече...

Тази снимка в дир_а я има поне от няколко дена. изглежда е истинска, ама какво от това?  Rolling Eyes
купон, няма лоШо.  Peace

# 10
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Когато човек отива в друга държава се съобразява с нейните закони. Ако не го устройват или счита, че не може да ги спазва не ходи там

# 11
  • Мнения: 4 725
Аз не съм запозната. Законите в Либия забраняват правенето на секс ли?

# 12
  • Мнения: 6 992
не ви ли е срам...какво общо има сексуалният живот на тези жени с делото???Обяснете ми,моля...
Ако не е със съпрузите им - има. Там е незаконен извънбрачният секс. Те имаха отделно дело за това или тези обвинения бяха прикачени и утежняващи основното, не помня. Но фигурираха.
А дали е истина - не знам.

# 13
  • Мнения: 139
Никой не говори за това че ги нападаме... Просто искам да разбера какво точно пише там..

# 14
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Аз не съм запозната. Законите в Либия забраняват правенето на секс ли?

Извънбрачният секс и варенето на ракия са забранени!

Общи условия

Активация на акаунт