Сърдят ли се мъжете ви, че им хлопате сутрин?

  • 1 431
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Как е при вас?
Моят съпруг спи сутрин, обед и вечер Laughing!И направо подивява когато му хлопам, затварям и отварям вратите, приготвям закуската и кафето сутринта, а на обяд ако ходим напред назад с дъщеря ми, влизаме в стаята. Вечер пък, ако си легна по късно, го притснява оставянето на предмет на тоалетката!!!! ooooh!
И само се кара защо го будим, да сме били по - тихи?!? Crossing Arms
Това нормално ли е? Да караш детето да стъпва на пръсти / нищо че е голяма / , а на мен да ми се кара да не хлопам? Да го буди най - малкият шум. Искам да допълня, че с него нямаме дете - дъщеря ми е от първия брак, не го е събуждало още бебе. Simple Smile, но се надявам, че и това ще стане. Ами тогава? Thinking
Искам мнението ви! Защото може да е прав, аз да греша, че го намирам за ненормално да ни прави такива забележки.

# 1
  • Мнения: 2 336
Аз се сърдя, щото той тропа.  Не си спомням някоя сутрин да е спал след мен. Аз съм поспаливата.

# 2
  • Мнения: 263
Ами моят спи мнооого дълбоко и такива неща не му пречат!
За мен не би било нормално. Ако съм само аз ще се старая да бъда тиха, но да ограничавам детето си... Бих го направила само, ако зная, че мъж ми дава някакви нощни смени или има някакви такива обстоятелства, които не му позволяват да се наспива нощем...
Но ако не е така не мога да спра игрите на детето си, за да осигуря 16часова почивка на някого! Много сори, но без мен в подобен случай!
Защо не поговориш с мъжа си, когато не спи и е в добро настроение и да му обясниш, че детето си има своите нужди, а ти своите задължения, които също се нуждаят от време както и той от сън?
И поговорете кое го прави така изморен, че не успява да си почине? Може да има някакъв здравословен проблем, който да нарушава съня му и за това да се опитва да навакса от количество вместо от качество...

# 3
  • Мнения: 4 546
като ходех на работа ставахме заедно. иначе по принцип той е по-ранобудния и става преди мен. понякога нарочно хлопа, за де ме събуди, защото му е скучно. или ме ръчка и ми вика "спиш ли?"  е, тогава се сърдя  Grinning

# 4
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Не. Щото става преди мен. Пък и деца няма вкъщи.....

# 5
  • Мнения: 589
Когато спи-с тъпан да бия няма да го събудя... hahaha

# 6
  • Мнения: 1 896
Нямаме подобен проблем и не мога да ти бъда полезна.Лягаме си и ставаме почти по едно и също време.Понякога, много рядко сутрин той си поспива повечко от мен,но ако го събудя с някакъв шум не се дразни.

# 7
  • Мнения: 1 172
Той става по-рано от мен и спи по-малко от мен. Негова грижа е сутрин да приготви детето за градина и да го заведе. Аз ставам 5-10 минути преди да излязат, а понякога и 1 час след като са тръгнали. Така, че няма как да се сърди, че му преча Wink
Те също не ми пречат. Разположението на стаите е такова, че когато са будни и са във всекидневната (където е и кухня и трапезария), реално са в другия край на апартамента. Трябва да събарят стени или да си правят дискотека там, че да ги чуя.
Познавам хора, на които всичко и всички им пречат, докато спят. Така, че те разбирам.

# 8
  • Мнения: 6 991
Баща ми е такъв.
С мъжа ми ставаме по едно време. Но се дразня вечер на цъкането на мишката, когато аз се опитвам да спя.

# 9
  • Мнения: 1 475
Не, аз се сърдя, защото става преди мен и му е скучно и повечето пъти ме буди- иначе него и тъпан да забие в стаята няма да го събуди, но ми е странно, че единственото което успява да го събуди и то посред нощ е е някой комар, ама как ги чува, незнам #Crazy, аз комари като заспя не чувам, иначе се будя при най-малкия шум!

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Как спи сутрин, обед и вечер?!? Shocked
У нас аз съм тази, която се сърди като не й пазят тишина- заспивам трудно и спя много леко.

# 11
  • Мнения: 22 343
Първият ми въпрос е: Този мъж кога ходи на работа като спи сутрин, обед и вечер?

От там нататък, аз няма как да хлопам на мъжа си, тъй като той става преди мен. Никога не ми е пречело това, че някой се събужда преди мен и трябва да се подготви за работа или лекции. Единственото, което би могло да ме изкара от равновесие е да се светне лампата в стаята ако е наистина тъмно. )

# 12
  • Мнения: 1 205
Аз ставам 1 час преди него, но винаги се събужда от алармата ми. Гушкаме се, понякога го мачкам, целувам т.е. събуждам го, но няма проблеми. В момента в който излезна от стаята веднага си заспива.

# 13
  • Мнения: 2 096
Ставаме след него.. и нито го усещаме, нито ни пречи.. ама и той е като котка.. стъпва тихо.. аз спя дълбоко явно Бубчо и той.. Вечер заспива преди мен, но нищо не чува. И той спи дълбоко... Много яко така, защото и да си шумим няма къде да се денем..

# 14
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Аз се сърдя, щото той тропа. 

И при нас така
Идва ми да му изхвърля телефона като се включи алармата точно когато мойта светла личност спи най-сладко   smile3524

Общи условия

Активация на акаунт