какво да направа?

  • 967
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 473
Здравейте мами,
Снощи синът ми падна от пързалка и се нарани.Наложи се да отидем на лекар който каза че раната е много дълбока на две места стига до Коста и липсва парче от кожата.За него като лекар би трябвало да го зашием.Това добре но това което ме притеснява е че отказва да го зашие с местна упойка и държи да е пълна.Трябва много бързо да реша какво да правя.Моля ви ако някоя мама е изпадала в подобна ситуация да ми помогне със съвет.Не знам какво да права.Много ме притеснява тази пълна упойка на дете 3 години и половина.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Синът ми още от новороден беше в пълна упойка около месец. Дъщеря ми е оперирана с пълна упойка приблизително на тази възраст, за която говориш. Не виждам причина за паника.

# 2
  • Мнения: 473
Ами за първи път изпадам в такава ситуация и съм доста притеснена.За сега мисля да го заведа.Благодаря за съвета    bouquet

# 3
  • Мнения: 14 133
Ами за първи път изпадам в такава ситуация и съм доста притеснена.За сега мисля да го заведа.Благодаря за съвета    bouquet
Спокойно!!! Няма нищо страшно!!! На моя друбосък ме маха хемангиом на клепача на едното оченце на 1 годинка!!! Не се питеснявай!!! Успех и да нямате повече такива премеждия!!!
Peace   Praynig

# 4
  • Мнения: 473
[[/quote]
Спокойно!!! Няма нищо страшно!!! На моя друбосък ме маха хемангиом на клепача на едното оченце на 1 годинка!!! Не се питеснявай!!! Успех и да нямате повече такива премеждия!!!
Peace   Praynig
[/quote]

Благодаря   bouquet  вече се уговорихме с доктора за днес. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт