ЖК в Шейново - кой ви изражда?

  • 4 339
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 807
Посещавам ЖК в Шейново. От началото ме следи д-р Ковачева. Много съм доволна от нея и искам тя да ме изражда, живот и здраве. Обаче нещо не ми е ясно като дойде момента да раждам тя ли ще ме изражда или на когото попадна? И трабва ли да се уговарям с нея и да плащам 100лв. на касата за избор на лекар.
Ако може тези които вече са минали по този път да пишат ще съм много благодарна. Grinning

# 1
  • София
  • Мнения: 2 100
ами мисля, че трябва да говориш с нея! Трябва лично да се ангажира и да те има впредвид, защото може да тругне раждане, през нощта или в почивен ден и трябва да и звъннеш!
За 100 лв плащат се, ако не е насмяна в родилно!
Аз ходих преди 3 години на консултация при неа, казах и че искам да ми направи секциото, даде ми моб.телефон! Звъннах и когато получих редовни контракции, но имах късмет и беше дежурна в родилна зала! Слезна прие ме и ме сряза! Не съм плащала в този случай! Говори с нея лично, тя ще ти обясни всичко! Сега пак при нея ходя на ЖК! Ходя и при Велев, незнам кой ще ме реже този път!

# 2
  • София
  • Мнения: 725
И аз ходих на ЖК в Шейново, ама и Ковачева и Богословова вървяха по 600 - 650 лв. та ми се видя скъпко.
По-добре се уговори с нея - за нея съм чувала и много доволни и крайно възмутени, ама според мен това е по-скоро от нагласата какво очакваш и как минава.
Аз имам позната лекарка в Шейново - неонатоложка, която много я хвалеше - дъщеря й беше раждала при нея и беше много доволна.

# 3
Аз също родих там, обаче още от началото си бях казала, че не искам да ме знаят и не искам никакво по-специално отношение. Даже за пръв път разбрах къде е Шейново когато отидох да раждам... даже не знаех от къде да влезна Simple Smile   Иначе съм супер доволна за 2-3часа мина... Бях при др. Герджиков, а акушерка ми беше Йорданова(но не съм сигурна) . И мога да ви кажа че наистина съм много доволна... Успех

# 4
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
раждах при д-р Чорбова...
аз съм доволна, но съм чувала и не много ласкави неща за нея...

# 5
  • Мнения: 312
И аз раждах при Чорбова и съм страшно доволна!!!!

# 6
  • София
  • Мнения: 983
Раждах при Д-р Богословова с предварителна уговорка. Страшно съм доволна от отношението и компетентността й.

# 7
  • София
  • Мнения: 328
Цитат на: boyana
И аз раждах при Чорбова и съм страшно доволна!!!!

 и аз раждах при нея, страхотно раждане и страхотен екип беше ангажирала,но наистина само с уговорка.Все пак мисля,че е справедливо когато някой се ангажира с тебе изцяло,поема всички  отговорности винаги и по всяко време на денощието, да заплатиш тази екстра, но си струва определено

# 8
  • Мнения: 934
Цитат на: Zdravka
Цитат на: boyana
И аз раждах при Чорбова и съм страшно доволна!!!!

 и аз раждах при нея, страхотно раждане и страхотен екип беше ангажирала,но наистина само с уговорка.Все пак мисля,че е справедливо когато някой се ангажира с тебе изцяло,поема всички  отговорности винаги и по всяко време на денощието, да заплатиш тази екстра, но си струва определено


И аз при Чорбова със секцио:) Доволна съм!
Да не би да сме се засекли с теб? Аз бях там от 8 март до 12 март ?

# 9
  • Мнения: 5 647
Аз раждах при д-р Валери Нецов.  Laughing

# 10
  • Мнения: 3 153
Аз раждах при Чалманов секцио, но с уговорка (сиреч платено)! Нямам забележки:)

# 11
  • София
  • Мнения: 9 944
Цитат на: Petinka
Аз раждах при Чалманов секцио, но с уговорка (сиреч платено)! Нямам забележки:)

И как вървят цените, ако не е тайна?

# 12
  • Мнения: 312
sunshine3, не сме се засекли, защото аз родих на 19 април!

# 13
  • Мнения: 934
Цитат на: boyana
sunshine3, не сме се засекли, защото аз родих на 19 април!


Имах предвид Здравка Wink

# 14
  • Мнения: 3 153
Цитат на: Lana
Цитат на: Petinka
Аз раждах при Чалманов секцио, но с уговорка (сиреч платено)! Нямам забележки:)

И как вървят цените, ако не е тайна?

Много пъти се е коментирал този въпрос-цените за секцио са между 300 и 400 Евро, зависи кой лекар избереш! Поне за Шейново.

Общи условия

Активация на акаунт