Бездарен доктор.ПАЗЕТЕ СЕ!!!

  • 8 514
  • 70
  •   1
Отговори
Момичета аз съм на една от вас мъжът и!!!
Днес тя беше при най-бездарният доктор в България другаря "Румен Димитров" в м.ц. Фемина.
АКО НЕ ИСКАТЕ ДА СЕ ДЪРЖАТ С ВАС КАТО С ГОВЕДА АКО НЕ ИСКАТЕ ДА СЕ ЧУСТВАТЕ ПОТИСНАТИ АКО ИСКАТЕ НОРМАЛНО ОБСЛУЖВАНЕ ЗА ВАШИТЕ БЪДЕЩИ МИШОЦИ НЕДЕИТЕ ДА ПОЛЗВАТЕ УСЛУГИТЕ НА ДРУГАРЯ "РУМЕН ДИМИТРОВ"
Пиша тук за да не се наложи да отида там защото сещате се какво ше се случи.
Запомнете НЕХОДЕТЕ ПРИ другаря "РУМЕН ДИМИТРОВ"
За ваше добро е!!!
 

# 1
Извинявам се за правописните грешки но ми треперят ръцете и мозъка от нерви!!!

# 2
  • Мнения: 46 435
Кажи какво е станало  Confused

# 3
Ами развикал и се е че незнае какво е нухтална транслукенция трябвало да учи 6 години та да знела неможел да й обяснява викал й и за други работи тя ми плаче по телефона аз сум в Хасково прибирам се за час и половина защото тя плаче кво да кажа още не ми се говори докато има такива нефелници като тоя ....абе нямам думи, но поне другите да не бъркат и да ходят при тоя ...

# 4
Ама какво точно е станало, тя е поискала да и направи това изследване "нухална транслуценция", пък той се е опънал, така ли?
Спокойно, в цяла България на пръсти се броят докторята, които УВЕДОМЯВАТ бременните, че трябва да се прави това изследване.И ако някоя отиде и се осмели да попита, малиии глей какво става.Нас ни изкарват пълни неграмотници, които по цял ден четат и се информират от интернет, пък те са великите доктори и на тях акъл не можеш да им даваш....
При първата ми бременност, божке, ни БХС бях чувала, ни фетална морфология.А пък човек колкото повече чете, толкова повече се шашка,това съм установила за себе си.Нарича се "синдром на студента по медицина от трети курс", когато почват да учат патологиите и сами си намират симптоми на какви ли не заболявания Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 245
Много съжалявам, че ви се е случило такова нещо. Не е трябвало да се държи така докторът, но причината за поведението му не е това, че е бездарен. Разбирам, че си написал това в момент на гняв, явно и доктор Димитров е бил в лошо настроение по време на прегледа. Не го оправдавам за отношението му, но те уверявам, че в професията си е един от най-големите специалисти в България и много жени са му искрено благодарни.
Желая лека бременност на жена ти и дано се сблъсква само с добро отношение оттук нататък!

# 6
  • Мнения: 524
Е, това , ако е отношение към бременна.... нямам думи. Точно затова нашия татко идваше с мен на всяка консултация, не, че няма да се справя с някой такъв, но отношението им е съвсем различно, обясняват и т.н.

# 7
  • Мнения: 2 494
Наистина и аз като бременна забелязвах, че когато сме с тати всичко е Ок, иначе могат луда да те направят, а бременни сме все пак не нещо друго..........
Съжалявам за това, коетоп е преживяла мамата........... ужасно е това отношение  ooooh!
Иначе не знам нищо за този доктор  Confused

# 8
Наистина и аз като бременна забелязвах, че когато сме с тати всичко е Ок, иначе могат луда да те направят, а бременни сме все пак не нещо друго..........
Съжалявам за това, коетоп е преживяла мамата........... ужасно е това отношение  ooooh!
Иначе не знам нищо за този доктор  Confused

И аз го забелязвам това, когато сме с мъжа ми, обясняват много повече...

# 9
  • Мнения: 1 919
 #2gunfire #2gunfire #2gunfireкак може да се държат така с бремена???

# 10
  • Мнения: 61
Не е приятно да видиш името си в такава рубрика. Затова се чувствам длъжен да защитя доброто си име и професионалната си чест. Ще представя своята гледна точка по случая. Не беше никаква трудност да се досетя за коя пациентка става въпрос. Случаят е съвсем скорошен, а и подобни ситуации се помнят. Бях малко озадачен още от телефонното обаждане за записване на час за прегледа: най-късно утре, защото в по-други ден ще е закъсняла с един ден след крайния срок /така бил казал лекарят й в САЩ, където тя живее/. Наложи се да я приема в необичаен за моя график на работа в центъра ранен сутрешен час.  Въпреки, че закъсня бе приета веднага. Разбрах, че целта на посещението е ултразвуков преглед на бременност в края на първото тримесечие. Отлично зная как се извършва, какво следва да се види, измери и документира при един такъв преглед. Още в началото изгубих много време в безсмислен спор с пациентката как следва да се направи прегледа. С всевъзможни примери се опитвах да я убедя, че с вагинална сонда е по-добре /съпоставях с цифрови фотоапарати, с телевизори и монитори/, но в САЩ не било така. Е, добре, както желае. Гледах, мерих, снимах, изчислявах рискове, обяснявах. Накрая написах и подписах рапорт, дадох снимки и запис на компакт диск, че всичко е наред, че няма проблем. Отделих много повече от обичайните 30 минути за подобен преглед. Отговарях на множество натрапливо повтарящи се въпроси и давах пояснения. Не отричам, че бях подразнен от нагласата на пациентката да спори и да противоречи на всичко казано от мен и може би съм го показал. Но в крайна сметка си свърших работата перфектно, дадох си точното заключение и в нищо не съм сбъркал. А ме изкарват идиот и некадърник, сякаш съм допуснал фатална лекарска грешка, затрила цяло село. Недостатъкът ми е, че не съм психоаналитик. Но утешителното е, че зад океана тази услуга е много популярна.

# 11
Не е ли в задълженията на добрият лекар да успокои притеснената бъдеща майка, която се бори с всички страхове в себе си за развитието на бебето в нея? За нея всичко това е ново, тя има много "тъпи" въпроси, които сигурно чувате за 1000-ен път, но все пак, не е ли редно да й бъде отговорено? И в крайна сметка, всяка бременна жена си мисли, че светът се върти около нея и Вие като лекар, би трябвало да сте свикнал с всичко това... Не заемам позиция - просто си разсъждавам....

# 12
  • Мнения: 721
Съжалявам искрено за случилото се, аз съм пациентка на Вашата клиника и Ви познавам за това ми беше трудно да си представя подобно поведение от Ваша страна или от страна на някой друг от докторите.

Истината е, че ние бременните сме по-чувствителни и драматизираме лавинообразно нещата....

Дано всичко е наред с момичето и се успокои. Доколкото разбирам не е имало нищо фатално, а само кълчъръл диференс.

# 13
  • Мнения: 884
Отговарях на множество натрапливо повтарящи се въпроси и давах пояснения. Не отричам, че бях подразнен от нагласата на пациентката да спори и да противоречи на всичко казано от мен и може би съм го показал. Но в крайна сметка си свърших работата перфектно, дадох си точното заключение и в нищо не съм сбъркал. А ме изкарват идиот и некадърник, сякаш съм допуснал фатална лекарска грешка, затрила цяло село. Недостатъкът ми е, че не съм психоаналитик. Но утешителното е, че зад океана тази услуга е много популярна.
Shocked
Имало е още какво да учите след като държите да носите титлата ЛЕКАР ,а не инжинер например!
И в  Европа и зад океана ,колегите Ви обесняват на бременните жени,че никога няма глупав въпрос !
 А и в добра частна клиника щяха да Ви уволнят за такова отношение към пациентка !  ooooh!

# 14
  • Мнения: 5 468
Не отричам, че бях подразнен от нагласата на пациентката да спори и да противоречи на всичко казано от мен и може би съм го показал.
Всеки нормален специалист, би се подразнил, когато някой некомпетентен седи срещу него и му противоречи за всяка дума. Познавам един куп майки, които спорят, съмняват се в докторски препоръки, четат някакви статии, писани от редкомустакати студенти и след това ходят достолепно да наливат мозък на практикуващите лекари.

Шапката ми падна, когато прочетох разказ на една наша съфорумка, която докато раждала, обяснявала на докторите, какво трябва да направят сега и как било по-добре за нея да роди Shocked. И прочелите разказа й, направо й ръкопляскаха за диващината...

Д-р Димитров не го познавам, но след като:
Гледах, мерих, снимах, изчислявах рискове, обяснявах. Накрая написах и подписах рапорт, дадох снимки и запис на компакт диск, че всичко е наред, че няма проблем. Отделих много повече от обичайните 30 минути за подобен преглед. Отговарях на множество натрапливо повтарящи се въпроси и давах пояснения...............................................Но в крайна сметка си свърших работата перфектно, дадох си точното заключение и в нищо не съм сбъркал.
... значи не може да се каже, че е "бездарен доктор", както беше наречен.
И е прав - не е психоаналитик, а гинеколог.

Аз като не можах да забременея 4 години и нещо, и ако бях гледала особеностите в характерите на докторите от кабинет Стерилитет..., още да си чаках забременяването Rolling Eyes. Един доктор върши ли си работата съвестно и разбира ли, за какво е в кабинета си, какво ще му гледаме още? Сини ли са му очите, има ли мускули и каква е извивката на ушите му?

Общи условия

Активация на акаунт