Online поръчка на body butter?

  • 1 044
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 406
Моля ви за помощ,някой знае ли сайт за поръчка на body butter? Ама точно масло търся,не някакви лосиони с екстракти? И не ме пращайте да търся по аптеки моля ви,а ми трябва от нета нещо,защото в моя град няма никъде такова "живото",а най-предпочитам какаово натурално масло.

# 1
  • Мнения: 6 607
Виж тук http://www.strawberrynet.com/skincare.aspx?BrandId=597&goChar=L пише 100% ,но точно какаово май няма.

# 2
  • Мнения: 3 406
Мда,благодаря ти Iliana,ама май не са само чисти плодови масла?

# 3
  • Мнения: 6 607
Мда,благодаря ти Iliana,ама май не са само чисти плодови масла?
Идея си нямам видях ,че пише 100% и затова ти пратих линка.

# 4
  • София
  • Мнения: 421
Виж тук http://www.vitaminlife.com/search.php?search_term=+Cocoa++butter … amp;x=72&y=13, поръчвала съм,има доста органични/100%/ продукти.Доставката до България е 7 долара.

Последна редакция: чт, 26 юли 2007, 10:35 от La Fornarina

# 5
  • Мнения: 6 155
А за какво се използва това масло?  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 3 406
Тази натурални плодови масла правят вълщебна кожа,помагат при стрии,особено при бременност,а и ухаят въщебно цял ден. сега ще пробвам да поръчам от сайта,който ми даде La Fornarina-пише,че там има 100% чисто какаово масло.

# 7
  • София
  • Мнения: 421
Аз съм го ползвала за по-хубав тен.
Поръчвала съм това.

# 8
  • Мнения: 6 155
А не остава ли мазна кожата?

На морето си бях купувала какаово масло. Беше сухо, като твърда  мас и се оставя да се поразтопи малко. Страхотен тен се хваща с него, но си е мазно.  Thinking

# 9
  • Мнения: 3 406
Аз съм го ползвала за по-хубав тен.
Поръчвала съм това.
от същия сайт ли е това,че аз май не го видях? Thinking

# 10
# 11
  • Мнения: 3 406
много ти благодаря,наистина ми помогна,обаче аз имам проблем с поръчката-пише,че е само за US/Canada...или аз нещо не се справям?

# 12
  • София
  • Мнения: 421
Избери_other(international)_а_след_това_напиши_Bulgaria
(интервала_ми_не_работи_и_пиша_много_трудно)
Поръчай повече бройки за да_има_смисъл_доставката,аз_поръчах_3_бр._и_пак_беше_7_долара.

Последна редакция: чт, 26 юли 2007, 10:57 от La Fornarina

Общи условия

Активация на акаунт