кога най-рано бих разбрала наличие бременност

  • 1 725
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 98
эдравейте !!! аэ доста четох тук, но чак сега се реших да пиша и споделя.... та  няколко месца правихме опити за забременяване, но нещо не се получи и при преглед ми откриха СПКЯ, което сериоэно ме изплаши и.... се реших на ин витро при което вече открихме и не много добра спермограма и се наложи икси ... вече минаха 5-6 дни от трансфера и въпросът ми е кога най-рано мога да разбера ако съм бременна и как някакви тестове, кога эапочват симптомите.... още 15 дни в неведение... #Crazy

# 1
  • Мнения: 4 302
Тези неща е било редно да ти ги обяснят в клиниката, където правиш опита.
Тест се прави 14 дни след трансфера, а ако бързаш може да го направиш на десетия ден от ЕТ. Говоря за кръвен тест за бета ЧХГ, не бързай с уринарните тестове!
Успех!

# 2
  • Мнения: 7 716
Десетина дни след трансфера кръвен тест би трябвало да даде информация.

# 3
  • Мнения: 902
Десетина дни след трансфера кръвен тест би трябвало да даде информация.
Вече са ти казали. А симптомите нищо не означавт, нито добрите, нито лошите.
Стискам палци.

# 4
  • до морето
  • Мнения: 494
Пожелавам ти успех! За съжаление се налага да изтърпим и най-неприятната част от процедурата - това безпределно чакане. Не бързай с тестовете.
Виждам, че си от Варна, били казала къде прави ИКСИ?

# 5
  • Мнения: 1 209
За съжаление чакането е най-тежкия момент. Търпениееее... Praynig Или кръвен тест след десетия ден! Peace

# 6
  • Мнения: 2 422
За съжаление чакането е най-тежкия момент. Търпениееее... Praynig Или кръвен тест след десетия ден! Peace

 Praynig Praynig Praynig Дано стане

# 7
  • Мнения: 4 700
Дано стане.  Praynig

За съжаление трябва да се мине преz тоzи период на чакане. Гадно е, но е неиzбежно.  Sad

# 8
  • Мнения: 98
благодаря момичета! наистина напрежението в този период е доста голямо, а и при условие че не останаха повече добри ембриони за замразяване .... нова стимулация ме плаши
а за душка- проведох цялата процедура в СХБАЛ Проф. ТЕМЕЛКОВ център Олимед при д-р Манастирска

# 9
  • Мнения: 1 919
За съжаление чакането е най-тежкия момент. Търпениееее... Praynig Или кръвен тест след десетия ден! Peace

 Praynig Praynig Praynig Дано стане

# 10
  • Мнения: 98
успех на всечки които все още чакат резултат. то май тази тема беше излешна тъй като вчера разбрах, че опита ми е неуспешен  Weary smile3518 newsm45 такова разочарование не бях прживявала!!!

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Евита,много съжалявам.Пожелавам ти това да е първото ти и единствено разочарование!

# 12
  • Мнения: 4 700
Евита,много съжалявам.Пожелавам ти това да е първото ти и единствено разочарование!

Дано скоро стане.  Praynig

# 13
  • Мнения: 1 951
Съжалявам много миличка, и аз наскоро преживях същото и много добре те разбирам  Hug Пиши ми на лични ако искаш.

# 14
  • София
  • Мнения: 35 919
Много съжалявам evita83
Дано следващият път да се получи

Общи условия

Активация на акаунт