Има ли имен ден Десислава?

  • 2 543
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 451
Племенницата ми се казва така и зълва ми много се интересува. Ако някой знае, да пише. Wink

# 1
  • Мнения: 524
Доколкото знам е на 5 декември.

# 2
  • Мнения: 1 868
Братовчедка ми се казва така и празнува на Димитров ден, а и зълва ми също.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 127
Мойта приятелка Десислава също празнува на Димитровден. Peace

# 4
  • Мнения: 5 362
Познавам няколко Десислави,но само едната от тях празнува-на Димитровден.

# 5
  • Мнения: X
Племенницата ми се казва така и зълва ми много се интересува. Ако някой знае, да пише. Wink

Няма имен ден. Аз лично съм търсила из църковния календар, за да си имам имен ден, но уви.

На Димитровден празнуват Димитър, Димитрина, Димитричка, Димитра, Диман, Димана, Димка, Димо, Митра, Митре, Митьо, Митка.

# 6
  • Мнения: 4 621
Доколкото знам няма имен ден Десислава Thinking

# 7
  • Мнения: 498
Десислава няма имен ден.Аз също съм Десислава и много ме е яд че нямам.Тъй като мъжа ми учи теология съм наясно с църковния календар.Всички които нямат имен ден се води че може да празнуват имен ден на 15 август-На Богородица! Simple Smile

# 8
  • Мнения: 524
Както казах празнува се на 5 декември, племенницата ми се казва Десислава и беше питала един поп, та той така и казал, ако той е излъгал и аз ви лъжа сега.

# 9
  • Мнения: 434

За съжаление си нямаме имен ден Sad

# 10
  • Мнения: 327
Всички които нямат имен ден се води че може да празнуват имен ден на 15 август-На Богородица! Simple Smile
Това сега го научавам.Може ли малко повече разяснение newsm78?
/Интересува ме,защото дъщеря ми е родена на този голям празник,кръстена е Снежина./

# 11
  • Мнения: 2 381
Нямаме Имен ден.А всички, които нямат Имен ден празнуват на Цветница, поне аз така знам.

# 12
  • Мнения: 432

За съжаление си нямаме имен ден Sad
Close

Общи условия

Активация на акаунт