boq loreal

  • 2 730
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
zdraveite! nqkoj da znae kude v pleven moge da se nameri profesionalna boq na loreal i na kakva cena ? newsm78

# 1
  • Мнения: 3 453
По фризьорските салони-другаде професионалана на Лореал незнам да има Peace

# 2
  • Мнения: 2 085
 аз пък прочетох заглавието на темата като "бог Лореал" ooooh!

# 3
  • Мнения: 865
Провери  във фризьорски салони които работят с продукти на Лореал .Там ще ти кажат и цената.

# 4
  • Мнения: 115
Не знам как е в Плевен, но в София професионални бои на Лореал не се продават. Питала съм във всички салони, които работят с Лореал. Работят с тях в самия салон и не ги предлагат за домашна употреба. Единствен вариант е да се поръча по нета от някой чужд сайт, но не съм се интересувала сериозно от къде и при какви условия може да се направи.

# 5
  • Мнения: 9 584
Не знам как е в Плевен, но в София професионални бои на Лореал не се продават. Питала съм във всички салони, които работят с Лореал. Работят с тях в самия салон и не ги предлагат за домашна употреба. Единствен вариант е да се поръча по нета от някой чужд сайт, но не съм се интересувала сериозно от къде и при какви условия може да се направи.

Политиката на L'Oreal Prof. е продуктите да се използват от префесионалисти във фриз. салони. Само там има определени продукти, направени в разфасовки за продажба, след като вече си използвал продукта в самия салон. Може и да ти продадат боя някъде, но в реномираните салони едва ли ще стане. Не мисля, че може да се поръча от сайт такава боя.

# 6
  • Мнения: 115
Политиката на L'Oreal Prof. е продуктите да се използват от префесионалисти във фриз. салони. Само там има определени продукти, направени в разфасовки за продажба, след като вече си използвал продукта в самия салон. Може и да ти продадат боя някъде, но в реномираните салони едва ли ще стане. Не мисля, че може да се поръча от сайт такава боя.

zdd-g, има ги в много сайтове. Лошото е, че не всички доставят до BG. Попадала съм на няколко сайта, които го правят, само че излиза доста скъпо. Пак казвам, не съм се интересувала от подробности.
А в салоните наистина отказват да ги продават. Действително, такава си им е политиката. 

# 7
  • Мнения: 9 584
Доста често "Илиада" ЕООД - офиц. представител на L'Oreal Prof. участват на разлини изложения в НДК и т.н. и продават различни продукти (не съм сигурна за боите).

# 8
  • Мнения: 1 234
Никъде в Плевен не продават професионални бой не L'oreal.И аз съм търсила Tired

Общи условия

Активация на акаунт