Някой возил ли е новороденото си бебче в МАXI-COSI \Quinny Buzz\?

  • 719
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 525
Питам, защото в инструкциите пише, че е подходяща за новородени и в тази връзка хич не ми се купува и DREAMI..Ако споделите, ще се радвам да чуя, че избора ми е правилен..Благодаря:)

# 1
  • Мнения: 1 132
Макски Кози кошницата за кола ли имаш предвид? Ако става въпрос за нея, возих дъщеря ми в нея и почти не използвах бебешкия кош.

# 2
  • Мнения: 2 663
Сина ми се возеше така доста дълго време, въобще не си купих дрийми

# 3
Аз имам и трите коша на Бъз. Дъщеря ми е на 5 месеца и съм адски доволна, че купихме дрийми кош. Много по-удобно е за бебчето да си лежи и да си спинка. Ако имаш възможност да купиш дрийми кош- горещо ти препоръчвам.
Поздрави.

# 4
  • Мнения: 319
МАXI-COSI е, но не знам дали е Quinny Buzz. Още от родилния го превозихме с такова (от  Пловдив до Хасково). Беше на около 2 месеца когато спа няколко пъти в него на вън. Уж пише на него от 0-10 кг, но ако се притесняваш за нещо е по-добре да питаш ортопед.

# 5
  • Мнения: 19 272
ние ползваме МАXI-COSI,когато водим беба някъде с колата.като я вземахме от родилното също в коша се вози.те всички кошове за кола са почти еднакви.какво е дрийми?

# 6
  • Мнения: 4 451
Аз съм с Куини Бъз. Не съм купувала Дрийми. Ползвах я така. Много съм доволна и се радвам, че не клупих.

# 7
  • Мнения: 1 207
И моята има подобен кош за новородено,но след 3 месец  малкия започна да иска да е полулегнал за да може да разглежда навън и му сложих кошчето за кола.Така,че този кош го ползвах само 3 месеца и сега ми заема много място.Съжалявам,че си го взех.

# 8
  • Мнения: 1 467
Имам тази количка с трите елемента. Вярно е, че е кошчето за кола е подходящо, защото има допълнителна опора да гръбчето и ограничител за главата. НО, според мен, специално на моето бебе не му беше удобно, все пак, за дълги разходки си беше извито. Препоръчвам горещо зимния кош, Емма е на 4 месеца и още я извеждам с него и си спи като къпана вътре (взе да става къс вече). Иначе тази вечер я изведохме на дълга разходка за първи път с коша за кола и най-сетне й беше удобно. Все пак е на 4 месеца.
Супер е количката.

# 9
  • Мнения: 525
Благодаря на всички за отговорите..

Общи условия

Активация на акаунт