Да се надявам ли?

  • 4 100
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Здравейте,момичета.Поздравления за страхотния форум.Най - накрая и аз се осмелих да пиша.

Не знам дали да се надявам,защото ръзочарованието след това е направо болезнено.
Този месец докторът ми изписа  Дуфастон и ми каза,че след като спра да го пия трябва да ми дойде до 4 дни.Вече ми закъснява 8 дни,направих си тест за бременност и се появи втора съвсем бледа черта.Сега чакам колежката да ми донесе още един тест.Но да ли да тази бледа черта значи нещо,да не би да е от лекарството?

Много съм развълнувана в момента.Поздрави и успешен ден на Всички:)

# 1
  • Мнения: 2 309
Дай повече инфо - кой ден си,защо ти е изписал Дуфастон!?!?!?

# 2
  • Мнения: 17
Дуфастол ми изписа за да ми засили овулацията, но доколокото чета тука Дуфастол се приема след уволация и съвсем се обърках.

# 3
  • Мнения: 17
Дуфастон  - грешка

# 4
  • Мнения: 2 309
Дуфастол ми изписа за да ми засили овулацията, но доколокото чета тука Дуфастол се приема след уволация и съвсем се обърках.
Лекаря ти се е сбъркал яката Thinking Дуфастон се дава след доказана и проследена овулация,с цел да се задържи плода,ако бременността е дълго чакана...В такъв случай,не се надявай Thinking
ПП За правописни грешки се използва бутона "редактирай"  Peace

# 5
  • Мнения: 17
Не обърнах внимание:) Благодаря.

И аз това се чудя.....когато бях на преглед ме гледа на 3D, казами че ову.не е настъпила все още /20 ден от цикъла при 30 - 34 дневн цикъл/  и ми предписа 7 дни х2таб. и всекидневни пол.контакти.Каза че с Дуфастона и щял да се нормализира цикъла.Ако нищо не стане следващия месец от 11 ден на цикъла да приемем х 2 таблетки 14 дни и чести пол.конталти по време на приема.

# 6
  • София
  • Мнения: 35 897
Стискам палци да е станало чудото Wink

# 7
  • Мнения: 989
Dorys,, както ти е казала и Рожбето, Дуфастон се пие след овулация иначе има вероятност да я подтисне. По никакъв начин, обаче, не може да повлияе на теста, така че ако е бил положителен мисля, че има надежда  Peace

# 8
  • Мнения: 1 209
Дано да е положителен резултата от теста  Praynig
Дуфастона не влияе на тестовете за бременност!

Но аз действително си признавам, че вече спокойно мога да кажа, колкото доктора толкова мнения! А това за пиенето на Дуфастона и доводите му направо ме убиха. Та това е прогестерон, защо ще трябва да се тъпчеш без дори да ти е проследил и да е сигурен за овулация  newsm78  newsm78  newsm78

# 9
  • Мнения: 17
Благодаря Ви момичета, по - късно ще направя още един тест.Но ако се наложи да се продължи с бебеправенето другия месец незнам дали да продължа с предписанията на доктора?

# 10
  • Мнения: 155
Здравей, аз донякъде съм сколонна да вярвам на тази бледа чертичка! Дано и втория тест я отчете! Ако ли не те съветвам да потърсиш и второ лекарско мнение!
Успех с теста и чакаме да се похвалиш! Hug

# 11
  • Мнения: 4 700
Стискам палци да си бременна.  Hug

Обаче си смени гинеколога.  Peace

# 12
  • Мнения: 5 317
дано да си забременяла. Hug

# 13
  • Мнения: 3 400
стискам ти палци  Grinning Grinning Grinning

# 14
  • Мнения: 155
Дорис има ли новини?

Общи условия

Активация на акаунт