Моля ви - малко помощ !

  • 1 068
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 679
Съвсем скоро имаме годишнина от сватбата, но не знам или по скоро нищо не ми хрумва за подарък на половинката  Simple Smile Моля за вашите съвети! Благодаря предварително   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 203
Една по- специална вечеря на свещи - ти знаеш как Grinning

# 2
  • Мнения: 1 492
Резервирай стая в някой спа хотел. Плати за масаж, организирай интимна вечеря в стаята или в някое сепаре в ресторанта на хотела. После ласки до зори  Grinning Преди това уреди някоя баба за детето Laughing

# 3
  • Мнения: 3 499
Точно така. Момичетата са казали, аз добавям - страхотно бельо, нестандартен секс. Grinning

# 4
  • Мнения: 473
Наскоро гледах по телевизията предаване, в което обясняваха, че някакъв мъж направил подарък на жена си за годишнина от сватбата красива кутия, в която на 100 различни езика пише "обичам те". Мен лично много ще ме трогне такъв подарък.

# 5
  • Мнения: 2 723
Наскоро гледах по телевизията предаване, в което обясняваха, че някакъв мъж направил подарък на жена си за годишнина от сватбата красива кутия, в която на 100 различни езика пише "обичам те". Мен лично много ще ме трогне такъв подарък.

Аз подарих такава кутия на мъжа ми за 14 февруари... не е много хитро, защото трябва да се тегли по една бележка всяка сутрин... естествено след 1 седмичен ентусиазъм започна да забравя...  Mr. Green

# 6
А защо просто не реализираш някоя негова мечта. Говоря ти за нещо реално. Всеки е правил жертви в името на семейството и половинката. Спомни си за нещо, което е споделя, че е искал да направи, но не е защото...  Имаше и такова TV  шоу- не откривам топлата вода. А това със секси изненадата винаги можеш да го направиш. Покажи му че първопричината да сте заедно, а именно ти си се влюбила в него такъв какъвто е и си приела мечтите и стремежите му- още е жива.  Wink

# 7
  • Мнения: 3 622
Ако има някакво хоби вземи му нещо което би го зарадвало много

# 8
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
тези неща са хубави
но не пречи да се замислиш дали милото не е имало някакво съкровено желание по своя любима тема, което е отложило заради вас с детето - нещо за неговото хоби???
секса го давам така, а виж подаръка си е подарък и ще бъде нещо отделно - за мен секса и вечерята са мое задължение, не подарък.... Wink
но това със спа центъра е супер

# 9
  • Мнения: 4 362
Знам ,че  10-та  е Калаена и на съпругата се подаряват   бижута с диаманти
Или още и казват "годината на розите".Канят се кумовете,шаферите и не се подаряват само рози с цвета на любовта ами и  се танцува с червени рози

Общи условия

Активация на акаунт