Не знам как да постъпя с един сватбен подарък

  • 2 497
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
Приятел, който не присъства на сватбата ми, ми подари след време ето това. Екскурзия на яхта за двама. От една страна бих могъл да отида с жена ми, а от друга бих могъл да взема двоен период сам. На нея и става лошо в открито море. Неволите ми започнаха малко рано и съм изненадан. Как да постъпя, помагайте!

# 1
  • Мнения: 5 468
Не се разбира - търсиш си компания за екскурзията, искаш рецепти против ставане на лошо в открито море или просто дойде време да се похвалиш с подаръците от сватбата?

# 2
  • Мнения: 3 423
Според мен този човек не ти е
истински приятел. Първо, няма
го на сватбата ти. Второ, тласка
те към пропаст с такива подаръци.
Не, че са лоши. Но един приятел би
знаел в какви терзания би те вкарал.
Или може би иска той да се възползва.

# 3
  • Мнения: 2 161
Ако отидеш сам ще си самотен.Ако отидеш с жена си,колко толкова ще й е лошо?Два дена и ще живне.Просто не се сещам за друг вариант.

# 4
  • Мнения: 1 113
Не му е приятел, разбира се. Каза, че ще му купи мерцедес, а накрая му замазал очите с някакво пътуване.
Казах ти да не му прощаваш, Сопрано  Naughty

# 5
  • Мнения: 918
Има  много добри хапчета за морска болест Peace Друг вариАнт е да я държиш(жената) само в хУризонтално полУжение, много помага, от време на време и Я целувай. Пиши какво си решил Hug

# 6
  • Мнения: 6 991
Ако отидеш сам ще си самотен.Ако отидеш с жена си,колко толкова ще й е лошо?Два дена и ще живне.Просто не се сещам за друг вариант.
Аз се сещам, ама не върви за сватбен подарък. Joy
Сопрано, ако за някой рожден ден ти подарят пак същото, свиркай. Ще отменя жена ти в лежането и печенето на яхтата. bowuu

# 7
  • Мнения: 3 423
Ако отидеш сам ще си самотен.
Ти прочете ли кво обещава яхтата, а? А?

# 8
  • Мнения: 2 161
Ох,божеее.Оставете ме да бъда добра и разумна.Мислите ли,че не ми минават през главата по-различни предложения.Но не!Никога няма да кажа на росен-пресен младоженец иди сам!По скоро ще му предложа да ми даде двата билета,за да не се въвежда в изкущения.За мен не е опасно,аз съм омъжена не от вчера.Мога да изкарам един двоен круиз като нищо.

# 9
  • Мнения: 7 837
Hurricane season e. Стойте си на село.

# 10
  • Мнения: 2 792
  Не знаеш, а, А? Но рева за сватба, оправяй се с последствията.
   Питай жена си, тя знае...

# 11
  • Мнения: 600
ако жена ти е пич, ще те пусне сам. аз съм много 'за' излизането сами.

пич ли е?

# 12
  • Мнения: X

Ти сега да не намекваш че  СоДжино е обратен?! Laughing

# 13
  • Мнения: 2 022
Иди .... с Джина. На него не му става лошо   Peace

# 14
  • Мнения: 4 195
Приятел, който не присъства на сватбата ми, ми подари след време ето това. Екскурзия на яхта за двама. От една страна бих могъл да отида с жена ми, а от друга бих могъл да взема двоен период сам. На нея и става лошо в открито море. Неволите ми започнаха малко рано и съм изненадан. Как да постъпя, помагайте!
искам и аз такива приятели Crazy
Прати Барбалекса, някъде, където не и става лошо да си почине, а ти иди с приятел.........

Общи условия

Активация на акаунт