кислородна вода за премахване на пигментни петна?

  • 9 846
  • 4
  •   2
Отговори
  • Мнения: 223
Здравейте момичета Hug

Както много от вас така и аз се сдобих с няколко пигментни петна по лицето и след почти 6 месечното им мазане с какво ли не няма видим резултат Sad
Наскоро една приятелка ми каза, 4е добър ефект се постигал с кислородна вода?
Ако някоя от вас е чувала или опитвала подобно нещо и има резултат ще съм благодарна да сподели.

Мерси в аванс  bouquet

# 1
  • Smallville
  • Мнения: 994
Десетина грама хлебна мая се стриват на дребно и при постоянно бъркане се прибавят 3 процентна кислородна вода, докато се получи гъстотата на сметана.
Намазва се лицето за 10-15 минути, след което се изтрива с влажен памук.
Правят се 10-15 маски през няколко дни.

Това съм си го копирала от някъде,но си признавам,че не съм пробвала и нямам резултат.Все се каня....

# 2
  • Мнения: 12 617
Каквото и да пробваш за избелване, не го прави през лятото - рискуваш да задълбочиш проблема си. Такива процедури се правят октомври и нататък обикновено, а дотогава използвай крем с висок защитен фактор.
За кислородната вода не мога да кажа нищо, не знам дали ще ти ги избели. За хлебната мая знам, че действа като лек ензимен пилинг, но петна не знам дали може да премахне. Има доста теми във форума за различни козметични продукти за целта, може пък из тях да откриеш нещо, което да ти подейства. Успех!

# 3
  • Мнения: 1 975
Каквото и да пробваш за избелване, не го прави през лятото - рискуваш да задълбочиш проблема си. Такива процедури се правят октомври и нататък обикновено, а дотогава използвай крем с висок защитен фактор.
За кислородната вода не мога да кажа нищо, не знам дали ще ти ги избели. За хлебната мая знам, че действа като лек ензимен пилинг, но петна не знам дали може да премахне. Има доста теми във форума за различни козметични продукти за целта, може пък из тях да откриеш нещо, което да ти подейства. Успех!

 И аз така зная, най добре в периода ноември-март Peace

# 4
  • Мнения: 223
мерси за отговорите:)

Общи условия

Активация на акаунт