Соли за вана :)

  • 1 351
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
Моми4ета да ви се похваля - отскоро се сдобих в вана   bath  и твърдо съм решила че ми е време да се поглезя Simple Smile Та въпроса ми е : позлвали ли сте соли, пяна и т.н. и от кои (видове, марки) сте доволни най-много? Предварително мерси  Blush

# 1
  • Мнения: 1 234
Честита   bath1    bouquet

За солите-в нас се мотаят няколко вида-не са от БГ,носили са ни ги като подарък.Но аз да си признач...не обичам да влизам във ваната,не знам защо,просто не е нещото което ме отпуска Rolling Eyes
Виждала съм,че Рефан продават соли и ми изглеждат много хубави,ама само ми изглеждат-не съм ги ползвала,понеже както казах не обиам ваните Embarassed

Последна редакция: вт, 24 юли 2007, 17:28 от Jezabel

# 2
  • Мнения: 235
 Ползвам соли за вана на Рефан, има различни видове, голямо разнообразие. Сега в момента имам някакви немски соли, купих си ги от Пикадили.
Солите ползвам по-често зимата или есента. Обичам много пяна за вана, разтоварва много..

# 3
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
ох и аз не обичам да си взимам вана, ама зимата като настина и се бухвам.

соли: от Мъртво море. доволна съм, правят кожата мека. в Рефан май ги продават.

пяна: успокояващата на Дав ми харесва и някаква с ванилов аромат на Ив Роше.водя се от аромата.

масла: ей тук вече нямам спирка... сега ползвам някакво с розмарин и дюля, имам за настинка с няколко етерични масла, които ти отпушват носа. абе доста имам, по ми харесват от пяната.
кожата на тялото ми е много суха, затова като взимам вана винаги слагам във водата малко бебешко олио  Peace

# 4
  • Мнения: 6 155
Харесвам на Рефан солите и маслата за вана  Peace

Общи условия

Активация на акаунт