Малко помощ за нинджа-мания, моля!

  • 5 921
  • 22
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 18 679
Не можах да си формулирам заглавието по-читаво, за което се извинявам Embarassed
Става дума за следното: детенцето ми е полулядо по костенурките-нинджа. Има всички възможни играчки - малки нинджи, големи нинджи, картинки, двд-та и т.н. Постоянно скача в разни странни пози, размахва саби и пръчки, твърди че е Донатело с двата меча Laughing Наближава рожденият му ден. Знам, че направо ще се размаже от кеф, ако му подаря истински нинджа - аксесоари, в размер, подходящ за малко човече. Извирвам спешно нещо такова - маска, наметало, корубка, нинджа-оръжия и въобще...някакви такива неща, а по магазините няма!
Много, много моля, ако някой е  купувал скоро или просто е виждал някъде в София, където и да е, да ми каже, защото вече започвам да се отчайвам Sad

# 1
  • Мнения: 6 315
В магазина за парти аксесоари на Я. Сакъзов гледала ли си? Там може да има, поне цял костюм на Спайдърмен има със сигурност.

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
В магазина за парти аксесоари на Я. Сакъзов гледала ли си? Там може да има, поне цял костюм на Спайдърмен има със сигурност.
Не съм, защото идея си нямах, че съществува подобен. Къде е точно?

# 3
  • Мнения: 1 655
В София Прес има целия арсенал оръжия на костенурките на доста прилични цени. Към тях обикновено върви маска на костенурка. Миналата седмица купувах от там тризъба кама.
А костюм на костенурка нинджа гледах в един парти магазин на Екзарх Йосиф, беше от порядъка на 50-60 лв

# 4
  • Мнения: 6 315
На ъгъла на Я. Сакъзов и Сан Стефано се пада.

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Момичета, благодаря ви Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 23
Аз имам двама нинджа маниаци и вълненията са ми познати. Такива неща които търсиш има в едно магазинче за играчки на "Пиротска". Като тръгнеш от ЦУМ по посока женски пазар малко преди пазара в ляво се пада. Но наистина са цифра или поне за мен са. Друга изненада по темата е торта с костенурките от сладкарници "Лагуна". Тортата е невероятна!!!

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз имам двама нинджа маниаци и вълненията са ми познати. Такива неща които търсиш има в едно магазинче за играчки на "Пиротска". Като тръгнеш от ЦУМ по посока женски пазар малко преди пазара в ляво се пада. Но наистина са цифра или поне за мен са. Друга изненада по темата е торта с костенурките от сладкарници "***". Тортата е невероятна!!!
тортата е лесна, всяка сладкарница може да я направи, въпросът беше в подаръка. Ще проверя и в това магазинче. Цифра...колко цифра Sad По-горе споменаха нещо от рода на 50-60 лева, ти за още повече ли говориш?
Абе, няма значения всъщност, ще се напъна финансово, само и само да му видя ухиленото личице Hug

# 8
  • Мнения: 1 608
Не можах да си формулирам заглавието по-читаво, за което се извинявам Embarassed
Става дума за следното: детенцето ми е полулядо по костенурките-нинджа. Има всички възможни играчки - малки нинджи, големи нинджи, картинки, двд-та и т.н. Постоянно скача в разни странни пози, размахва саби и пръчки, твърди че е Донатело с двата меча Laughing Наближава рожденият му ден. Знам, че направо ще се размаже от кеф, ако му подаря истински нинджа - аксесоари, в размер, подходящ за малко човече. Извирвам спешно нещо такова - маска, наметало, корубка, нинджа-оръжия и въобще...някакви такива неща, а по магазините няма!
Много, много моля, ако някой е  купувал скоро или просто е виждал някъде в София, където и да е, да ми каже, защото вече започвам да се отчайвам Sad

Колко познато. Можем да направим кляб на майките "жертва" на нинджаманията. Grinning

Нинджа екип детски можеш да купиш от тук -
Магазин ШОДАН
ул. Пиротска №3, ет.2 /безистен/
София 1000
тел.: (+359 2) 989 21 94
Работно време от 9:30 до 18:00 часа.
 
Спортен Център ГЕРЕНА
зала за Художествена гимнастика
ул. Тодорини кукли №47
София 1517
Работно време от 10:00 до 18:00 часа.


това е сайта на фирмата - http://www.shodanbg.com/about.html

# 9
  • Мнения: 6 206
Има всички аксесоари на Костенурките - луксозни изпълнения и евтини. Луксозните оръжия са по 4-5 лв всяко.
Костюми знам, че има някъде в София по детските магазини, но забравих къде. Моите нинджовски костюми са пригодени.
Мис 69, на които е Хиполенд, внасят страхотни оргинални костенурки, всяка от които е около 30-ина лв, моят племеник ги има, наистина са страхотни.
Също има маски най-различни, ранички, аксесоарчета. Ако беше от П-в да ти кажа, за София не знам нищо.

Нас ни тресе динозавър мания и буквално имаме десетина стада  всякакви размери динозаври вкъщи. Костенурките засега не ни вълнуват, но съм виждала дете да върви постоянно с маската лилавата, сигурно и с нея си спи. И постоянно си размахва тоягите. Сладури.  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 608
Каспър, те търсят истински нинджа аксесоари. Видях аз, че детето с лилавата маска не е Донатело на Белинда/Леонардо е с двата меча/, от различни градове сте. Joy

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
Костюми знам, че има някъде в София по детските магазини, но забравих къде.
Точно костюм търся аз, и маска някаква. Иначе играчки-нинджи имаме н-брой, коя без крак, коя без ръка Joy

# 12
  • Мнения: 6 206
Ето в тази тема пише къде има в София костюм http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=146937 обаче на мен нещо не ми се отваря
По мой спомен беше на някакъв пазар в Младост ли, знам ли
Нека се отвори темата, вътре даже пишеше и името на магазина

# 13
  • Мнения: 7 106
Онзи ден точно разглеждах сайта и мернах това :

http://www.igra4kite.com/default.php?cPath=191

# 14
  • Мнения: 3 457
Онзи ден точно разглеждах сайта и мернах това :

http://www.igra4kite.com/default.php?cPath=191
тъкмо и аз това щях да пиша  Peace

Общи условия

Активация на акаунт