Раничка на шийката на матката

  • 8 214
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 817
Здравейте!
Искам тук да споделяме кой с какво се е излекувал и дали алтернативната медицина помага при този здравословен проблем... Hug
Вие сте! Peace

# 1
  • Мнения: 10
тампони с мед вечер

# 2
  • Мнения: 1 817
А колко време по колко дни и напълно ли се излекува?

# 3
  • София
  • Мнения: 2 351
Раничка на шийката на матката, всъщност си е от нормалната физиология на жената.Един добър гинеколог би се разтревожил, ако такава липсва.Има разбира се значение каква е точно и се следи от специалист.Горят я най често с Ваготил, и то по преценка на лекаря - основно на вече раждали жени.

# 4
  • Мнения: 1 817
А нераждалите какво да правим?

# 5
  • София
  • Мнения: 2 351
Нераждалите да се притесняват, ако нямат такава раничка, и да си намерят свестен гинеколог.Той ще им обясни.Искаш ли да ти дам тел. на моя гинеколог.

# 6
  • Мнения: 1 817
Да, ще ти бъда благодарна!  bouquet

# 7
  • Мнения: 38
Само не я гори!!! Това ще бъде доста сериозно потискане. Зависи колко е голяма, а също - и какви са резултатите от цитонамазката.

# 8
  • Мнения: 1 817
Раничка не се вижда. Шийката е гладка, но папът е 3д...

# 9
  • Мнения: 4 150
ПАП 3Д ниЩо оЩе не оzначава.Едно недоспиване и лоШо броене на клетки може да иzкара такьв реzултат...Говоря zа лаборанта/патолог.

# 10
  • Мнения: 474
ПАП 3Д ниЩо оЩе не оzначава.Едно недоспиване и лоШо броене на клетки може да иzкара такьв реzултат...Говоря zа лаборанта/патолог.
?????????? Повтори си цитонамазката и ако е със същия резултат отиди при специалист онкогинеколог!!!!!!!!

# 11
  • Мнения: 1 817
ronq, благодаря ти за съвета!  bouquet Знам, че пап 3д не е добър резултат, но знам и това, че може да е грешка! Вече бях при онкогинеколог!
Пуснах темата, защото ми стана интересно дали някой с подобен проблем е прилагал нетрадиционни методи за лечение, какви и дали са дали резултат!

# 12
  • Мнения: 4 414
аз не разбрах защо да е нормално да имаш раничка на шийката?! аз съм на 33 и никога не съм имала такова нещо - излиза, че е редно да се притесня newsm78

# 13
  • Мнения: 474
Не е нормално да имаш раничка на шийката на матката....., ZiMa какво стана при онколога... Пиши

# 14
  • Мнения: 14 654
Нераждалите да се притесняват, ако нямат такава раничка, и да си намерят свестен гинеколог.Той ще им обясни.Искаш ли да ти дам тел. на моя гинеколог.
Това е щуротия. По- добре ти отиди при друг специалист.
ZiMa, не рискувай с тези тампони с мед. Не ми се вижда разумно. Горене от години не се практикува от добрите специалисти. Махат ги с лазер, горят по поликлиниките.

Общи условия

Активация на акаунт