момичета, помагайте - КОСОПАД

  • 6 192
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 119
От една година страдам от силен косопад, но не е алопеция, просто косата си ми пада, но нямам плешиви петна по главата. имаше причини - киста, миома, хормонани смущения, но преди три месеца ме оперираха и проблемите се решиха, но не и косопада. знаете ли за някакъв добър доктор по тези въпроси в софия. сега си направих за първи път маската с тривитаминола - помогнала ли е на някой с косопад? една прятелка ще ми вземе и приорин от гърция. някаквни други идеи? моля ви - отчаяна съм. не мисля, че оплешивявям, но косата ми е определено е по-рядка от преди. на 25 години съм, нераждала. багодаря.  smile3511

# 1
  • София
  • Мнения: 472
Някъде бях чела -едно пакетче желатин в едно бурканче кисело мляко от вечерта и сутринта се изяжда. Но колко време- мами помагайте който го е чел. Дори и косата се миеше с желатин, яйце и шампоан.

# 2
  • Мнения: 7 723
Опитай със СЕБОРАЛ- форте-
лосион, продаващ се свободно по аптеките
за около 2 лева.... Thinking

# 3
  • Мнения: 6 617
Опитай със СЕБОРАЛ- форте-
лосион, продаващ се свободно по аптеките
за около 2 лева.... Thinking
Да пробвай го има доста доволни от него във форума.

# 4
  • Мнения: 1 731
Боядисваш ли се ?Ако да ,спри с боите .Аз от известно време си мажа косата с къна и мога да кажа че се сгъсти.Може да звучи бабешки ама съм доволна. Hug

# 5
  • Мнения: 1 885
Пробвай тук ---> http://alopecia.8.forumer.com
Не е само за алопеция на петна, амии и за всякакви други, включително ако е сезонен.
Там разбират най-много!

# 6
  • Мнения: 22 414
Здравей,

има едни чудесни ампули на Клоран за косопад. В голяма кутия, струват около 60лв.
Аз лично ги ползвах по-скоро за стимулиране растежа на косата и подхранването и. Но моя приятелка с проблем като твоят от 2такива курса и се оправи.
Ползват се след измиване на косата, слагат се последователно първо ампула №1, после ампула №2. Препоръчва се 2пъти миене на косата в седмицата и третиране с ампулите. Щом свършиш кутията почиваш 3месеца и на 4тият отново започваш. Със сигурност има голяма полза, може да опиташ.

# 7
  • Мнения: 15
здравей аз имам ужасно дьлга коса до под дупето и я подаржам с пантогар пие се по схема много ми помага на мен а чух отзиви за него и от моя приятелка на която казах за него.на мен ми го препорачха докторите при изписването на мен и 2-то ми дете.много сьм доволна.

# 8
  • Мнения: 4 473
Миналата есен имах проблем с усилен косопад. По препоръка на съфорумки си взех шампоана за тази цел на PHYTO и бях доволна от ефекта.

# 9
  • Мнения: 1 417
Аз в момента се боря с косопад, който няма никакви странични причини да имам, но е факт. Може би единствено от агресивните бои, боядисвам се в много ярко червено Confused Вече 2мес. не съм се боядисвала /не съм най-красива така  Sad/ започнах да пия Пантогар и от няколко седмици си правя поне по една маска на косата - мацам жълтък, зехтин или рициново масло, лимон, мед абе каквото имам под ръка, определено вече забелязвам съществена разлика Simple Smile, само сега се чудя какво да правя с боядисването newsm78 Преди това съм ползвала ампулите на Лореал от професионалната серия - никакъв резултат нямаше.

Общи условия

Активация на акаунт