Коя съвременна българка

  • 691
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
е истинска дама? PraynigКато изключим съпругата на Президента ,която е Първа дама по протокол,за коя друга българка може да се каже "ТЯ Е ИСТИНСКА ДАМА"  bouquet
 Критерий е:  TiredПроизход,възпитание,образование,обществено положение,образец на изтънчен вкус и безупречни маниери newsm78

Последна редакция: вт, 24 юли 2007, 17:49 от kokona_mona

# 1
  • Мнения: 5 577
Ами - аз  Blush

# 2
  • Мнения: 5 622

Тая па  Joy

Една истинска дама не клюкарства, а на теб това ти се отдава доста добре  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 843
Истинските дами, които познавам, гонят 80 г.  .. повечето дами господа... погребах ги. .. вече.
   От новото поколение.  Има., да.., но не ги познавам. Не мога за говоря зя тях  от и с  наложено лустро от медиите.  Нямам лични впечатления... и не знам защо това ме кара да летяяяя!
 Прегряла съм.

# 4
  • Мнения: 2 673
Лили Иванова Е Истинска дама   bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 3 838
А какви са критериите за това, една жена да бъде определена като дама?

# 6
  • Мнения: 2 673
А какви са критериите за това, една жена да бъде определена като дама?
хм,  newsm78всеки сам ги определя..
За мен е дама, жена, която знае как да се държи в обществото. Стилна, изрядна в работата си, изрядна в отношенията си с приятели, в отношенията си с близките. Добре изглеждаща, подържана. Успяла. Дискретна. ...Точна..още да изброявам ли, че ми се спи..

# 7
  • Мнения: 5 577

Тая па  Joy

Една истинска дама не клюкарства, а на теб това ти се отдава доста добре  Mr. Green

 Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Една истинска дама трябва да е актуална по всякакви теми, затова трябва да бъде информирана.

# 8
  • Мнения: 2 309
Лили Иванова Е Истинска дама   bouquet
Коя от Форума или певицата!? newsm78 Thinking newsm78 Thinking newsm78 Thinking

# 9
  • Мнения: 5 577
Лили Иванова Е Истинска дама   bouquet
Коя от Форума или певицата!? newsm78 Thinking newsm78 Thinking newsm78 Thinking

 Joy Joy Joy Joy Joy

# 10
  • Мнения: 843
                    Що  и във Форума се намират истински дами.  Няма да посочвам с пръст.
 самоопределението им ги прави дами.... те си знаят. Grinning  повечето от Бабиеросите..  Оллллеее!
 Мое мнение. толкоз.

Общи условия

Активация на акаунт