Ne iska da spinka!!!

  • 476
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 115
Здравейте мами,
Известно време само четях и все не намирах време покрай малката да се регистрирам. Ето, че днес успях  smile3501 И  вече нямам търпение да си бъбря с вас за малките ни съкровища и не само. Бързам да пусна и темичка. Моята свежарка неиска да спинка. Само на 3 месеца е, а спи по около 1,5 часа на ден. нямам време за нищо.  smile3502

# 1
  • Мнения: 738
Явно е от самото детенце-има нужда от толкова сън!!!Моят малечко е почти на 4 месеца, но си поспива на няколко пъти през деня по 1,5-2 часа в най-добрия случай!!!Ако бебчети ти е спокойно значи всичко е както трябва!!! baby_neutral

# 2
  • Мнения: 64
И моят не спеше, 20 минути му беше максимума, и като го приспа и се опитам да го оставя в кошарката - рев. Нищо не помагаше, сега е на 10 месеца и вече спи 2 пъти на ден по около час и половина - два.Ама като маничък - хич. #Crazy

# 3
  • Мнения: 2 616
И моят не спеше, 20 минути му беше максимума, и като го приспа и се опитам да го оставя в кошарката - рев. Нищо не помагаше, сега е на 10 месеца и вече спи 2 пъти на ден по около час и половина - два.Ама като маничък - хич. #Crazy

ей, все едно за моето диване говориш. Чакам само да порасне и да се подобрят нещата, че засега мира нямам!!!!!Ни спи, ни седи, без мен не може да диша, лудница  #Crazy

# 4
  • Мнения: 115
 Joy Спинка вече цели 2 часа.Пу пу пу да не се хваля много.

# 5
 GrinningЗдравейте мами.Аз чета и прерочитам темите и все немога да си намеря време да пиша точно по подобна причина.Моят дивак е на фази.Един ден спи и се храни през 2 часа или както дойде,а на следващия не спи изобщо.Понякога редува няколко дни на безсъние.Хванала съм се за главата.И в дните ,в които не спи си хапва почти нон-стоп.Голяма веселба е.Понякога нищо  не мога да свърша.До едно време св ядосвах и притеснявах в същото време,но ми мина и сега се наслаждавам на мига.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт