Течни кристали YUNSEY

  • 3 346
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 661
ползвали ли сте такива?
аз до сега съм ползвала на биофарма. доволна съм. но сега мисля да пробвам тези.
вашите впечатления какви са?

# 1
  • Мнения: 1 885
Нямам кристали на тази марка, но ползвам серума за изправяне и активатора за къдрици (по съвет от една бгмама Simple Smile ) и съм много доволна  Grinning

# 2
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Връщам малко от далече темата, но понеже съм адски доволна от този продукт, а ми свърши последното шишенце, да попитам мамите от Пловдив някъде да са го срещали по магазините  - къде?

# 3
  • Мнения: 410
Продуктите на Юнсей са мечта за косата (ползвала съм техни бои и капсули с масла), предполагам, че и кристалите са хубави.

# 4
  • Мнения: 28
Работила съм  за фирмата преди години  им съм запозната с всичките им продукти, наистина са много добри, кристалите и един друг продукт който го наричаха "Реконструктор"бяха едни от най-продаваните продукти, работила съм с фризьорски салони и те също са ми споделяли много добри отзиви.

# 5
  • Мнения: 2 657
Мога да кажа само 4е са жестоки PeaceОт както ги купих,забравих за Биофармата WinkВярно,4е цената е тройна в сравнение с Биофармата,но си струва Peace

# 6
  • Мнения: 2 726
А колко милилитра са и каква е цената?

# 7
  • София
  • Мнения: 211
откъде ги купувате?има ли ги в козметичните магазини?

# 8
  • Мнения: 2 657
Мойте са 45мл и са 15.50....Аз ги купувам едно малко козмети4но магазин4е

# 9
  • Мнения: 263
Наистина много добри продукти. Ползвала съм серума за изправяне, шампоани, балсами, капсули. От всичко съм доволна. Мисля да си взема и кристали.

# 10
  • Мнения: 97
Кристалите са страхотни!

Много по-доволна съм от тях, в сравнение с тези, които ползвам сега на Osmo Essence - професионална марка уж с цена за 50мл 25 лв   Sad

# 11
  • София
  • Мнения: 3 328
Къде в София могат да се намерят?

# 12
  • София
  • Мнения: 4 966
И аз питам същото-къде?

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Къде в София могат да се намерят?


Може би в малкото магазинче на Алабин за бои и други продукти за коса ...  newsm78

# 14
  • Мнения: 1 885
В Ремедиум специално този на Шишман, понеже моите неща от там съм ги купувала.

Общи условия

Активация на акаунт