какво бих могла да сложа на тази извита стена?

  • 3 217
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
става въпрос за стаята на дъщеря ми, едната й стена е извита по стълбището, което е от другата страна. супер ще съм благодарна, ако пуснете и снимки с решение за такава стена.

ще събера идеи от вас, а като я направим ще пусна снимки

http://good-times.webshots.com/photo/2966815700101743432LYUxXt

# 1
  • Мнения: 1 492
Снимай, ако можеш сега, когато е празно.

# 2
  • Мнения: 1 896
Някави извити  рафтове или етажерки, правени по поръчка.

# 3
  • Мнения: 87
Снимай, ако можеш сега, когато е празно.

то няма какво да се снима - в момента е на шпакловка и замазка.
много я мисля тази стая. искам да стане супер. дъщеря ми го заслужава, а и досега все с брат си в една стая... най-накрая да си има собствена!

# 4
  • Мнения: 87
Някави извити  рафтове или етажерки, правени по поръчка.

това е първото, което ми хрумна, но не мога да си го представя добре. ти имаш ли или си виждала някъде?

# 5
  • Мнения: 1 896
За съжаление нито имам в дома си ,нито съм виждала,но и на мен това беше първото,което ми хрумна.  newsm78

# 6
  • Мнения: 1 172
ако детето е малко И не държиш да има мебели там - можете да я изрисувате като част от приказен замък Wink  или просто някакви детски герои.

# 7
  • Мнения: 742
вчера гледах предаването на Деби Травис, правеха преобразяване в една къща, като една от стените беше по същия начин извита навън. Това, което направиха, беше да я боядисат в контрастен цвят и да я изрисуват с много красиви орнаменти. Така всъщност самата стена става аксесоар.
Сега ще пробвам да го намеря на сайта й.

# 8
  • Мнения: 87
ако детето е малко И не държиш да има мебели там - можете да я изрисувате като част от приказен замък Wink  или просто някакви детски герои.

на 13 е, цяла госпожица вече!

# 9
# 10
  • Мнения: 87
вчера гледах предаването на Деби Травис, правеха преобразяване в една къща, като една от стените беше по същия начин извита навън. Това, което направиха, беше да я боядисат в контрастен цвят и да я изрисуват с много красиви орнаменти. Така всъщност самата стена става аксесоар.
Сега ще пробвам да го намеря на сайта й.

стаята я вижда девойката в бледо лилаво и бледо зелено, иска да е нежна и спокойна, даже сега проучвам може ли паркетът да се боядиса с някакъв бял лак и да е много светъл.
леглото ще е бяло ковано желязо с балдахин. някак си няма да подхождат контрастни цветове.

# 11
  • Мнения: 87

да, забелязах я. не се вижда много добре, но горе-долу получих представа. благодаря.

# 12
  • Мнения: 742
о, в комбинация бледозелено+бледолилаво звучат супер. А и какво пречи тази стена да я направите раирана, във вертикални райета. после рамкираш в бяло нещо нейно и любимо /с продълговата форма,например ш20/в50 см/  и закачаш на три места.

# 13
  • София
  • Мнения: 454
Относно пода - в Корковата къща има два вида бял корк за под. Не е съвсем искрящо бял, самият корк е направен на плоскости ката ламиниран паркет на клипс и е боядисан бяло, релефен е. Ние взехме такъв за стаята на дъщеря ни.

# 14
  • Мнения: 87
о, в комбинация бледозелено+бледолилаво звучат супер. А и какво пречи тази стена да я направите раирана, във вертикални райета. после рамкираш в бяло нещо нейно и любимо /с продълговата форма,например ш20/в50 см/  и закачаш на три места.

дали ще стане добре с огледала, продълговати... страхувам се само, че ще се накъса пространството. уф, иска ми се да го видя направено преди да го направя Wink за да не съжалявам после... другото, което мислех е ниски пуфове покрай стената, ще бъде готино, но не е практично, защото като й дойдат гости няма да седят там почти с гръб един към друг!!!

изобщо интериорният дизайн не е лесна работа!

Общи условия

Активация на акаунт