Срам ли ви е от тъпи изказвания

  • 1 098
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 184
Срам ли ви е когато някой друг говори глупости ,като тая куха лейка и се излага. На мен лично ми става малко неудобно.

Последна редакция: пн, 23 юли 2007, 02:48 от nlo

# 1
  • София
  • Мнения: 6 999
Отказвам да повярвам, че това не е сценка...  Naughty

# 2
  • Мнения: 5 468
Хич даже не ме е срам. Радвам се, че съм по-умна от нея Joy Joy... Лелеее... Някои хора имат мозък, само колкото да си мърдат крайниците.

# 3
  • Мнения: 1 150
Хич даже не ме е срам. Радвам се, че съм по-умна от нея Joy Joy... Лелеее... Някои хора имат мозък, само колкото да си мърдат крайниците.

 Peace

 Joy Joy hahaha hahaha hahaha

# 4
  • Мнения: 3 423
Не ме е срам от никакви изказвания.
Нито от моите, нито от чуждите. Но
чуждите са ми понякога смешни, та
чак жалки. Това момиче от клипа не
е тъпо. То просто има други интереси.
И сигурно пише в бегемамадотком.
Сигурно го познавате.

# 5
  • Мнения: 2 849
Чак да ме е срам ,ама момичето не е "само" определено  Crazy

# 6
  • Мнения: X
 ooooh!
Е, какво да му кажеш на момичето....то си живее в собствен свят и понеже няма достатъчно адекватни собствени разсъждения, има заучени от някого (изкукал дядо - анти - комунист, примерно) Tired

# 7
  • Мнения: X
Ама така се живее прекрасно - виновни са комунистите, или евреите, или масоните, или американците, или руснаците, или родителите, или държавата... животът е лесен и разбираем!  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 22 867
Само за едно е права - "......остана селянията..........."/да не се засягат тези от селата, имам предвид не географското място, а манталитета/. За съжаление, напоследък все по-често попадам на такива кухи лейки, дето ръсят бисери с апломб и без каквото и да било притеснение. А дано е случайно. Ама то колкото ти е по-празна "лейката", толкова ти е по-лесно.

# 9
  • Мнения: 391
Не е нужно да се гледат разни клипчета, тук има достатъчно...  Laughing Laughing Laughing

# 10
  • Мнения: 24 467
Ако се срамувам заради това, как се бил изказал всеки един луд или просто не особено умен човек цял живот друго нямаше да изпитвам...

# 11
# 12
  • Мнения: 211
М.. От тая пък за какво да ме е срам... Срам ме е от някой близък, ако каже нещо не намясто в дадена ситуация, ама ако вземе от всеки да ме е срам.....
А най-ме е срам, когато аз изтърся нещо тъпо Sick Някой път ми е идело да потъна в дънземя, ама какво да правиш, пуст русоляв цвят Laughing

Общи условия

Активация на акаунт