бременна съм в 13г.с но не ми личи

  • 9 539
  • 100
  •   1
Отговори
здравейте!бременна съм в 13г.с  но не ми личи-не качвам килограми нито корема ми расте.Въпрос ми е такъв:кога е норамлно да почне да ми личи?благодаря ви предварително!

Последна редакция: нд, 22 юли 2007, 21:51 от Mamma

# 1
  • Мнения: 990
При всеки е различно. Не се притеснявай тепърва ще започне да ти личи  Grinning.

# 2
  • Мнения: 5 790
Нормално е, когато започне да ти личи. Индивидуално е. Няма нормално и ненормално. На мен ми личеше още 8 г.с. Имах огромен корем. Приятелка, която е в 6-ти месец, почти не й личи. Големината на корема не е критерий. Бременей спокойно!

# 3
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
На мен ми пролича още във втория месец. Изобщо не можех да скрия че съм бременна. Но пък аз винаги съм си имала коремче. Освен това качих 30 кила. Бях като снегорин. На една от мамите в отчетния ни форум не й личеше до 7-мия месец. Все я бъзикахме че си е скрила бебето и ще тръгне да расте от към гърба... Simple Smile Индивидуамно е при всеки.

# 4
  • Мнения: 41
Не се притеснявай-при мен чак в 5-я пролича, както нямаше нищо, така за 2 седмици ми хвръкна корема)))))))))))

# 5
мерси за отговорите!другата седмица съм на лекар и нещо се бях притеснила понеже имам отлепяне на плацента и се шашкам от най малкото нещо,което реша че не е нормално Rolling Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 1 877
Здравей!

Наистина всяка бременност е различна. Аз с първата бременност до 16-17 г.с. ходих с абсолютно впити панталони и изобщо не ми личеше - корема почна да ми се вижда с просто око Mr. Green около 5-ия месец.

Но пък с втората бременност още от 2-ия месец си имах изразено коремче.

Успех, надявам се, че всичко ще е наред Praynig!

# 7
  • Мнения: 1 243
На мен корема ми пролича началото на 3-тия месец до края на бременноста имах голям корем Peace

# 8
  • Мнения: 526
Не се притеснявай,при всеки е различно.На мен до края на четвъртия месец не ми личеше въобще,а сега съм се издула като за световно Mr. Green

# 9
  • Мнения: 6 155
Индивидуално е. В повечето случаи след 4-5 мес. започва да си личи.

# 10
  • Мнения: 1 919
4-5 месец ми пролича

# 11
  • Мнения: 2 237
Изобщо не ми личеше.Чак към седми месец можеше да се види че съм бременна.А първите три месеца корема ми беше плосък като дъска.

# 12
  • Мнения: 323
На мен корема ми пролича началото на 3-тия месец до края на бременноста имах голям корем Peace
И при мен беше така.

# 13
  • Мнения: 1 081
Ще почне, щом си бременна, няма как да не проличи.  Grinning Майка ми в началото е повръщала много и е свалила килограми, на сватбата е пети месец бременна, а корема и е направо хлътнал. Проличало и е чак в края на шестия. На мен пък ми пролича още в третия, така че при всеки е индивидуално.

# 14
  • Мнения: 405
Ми на мен чак сега започва да ми личи по-сериозно/7-ми мес./, преди се дразнех, че не ми личи, щото всички други симптоми налице, а пък хората не вярват, че съм бременна   Crazy Сега пък нещо като че ли взе да ми натежава, та ми се ще пак да не ми личи, ама няма   Mr. Green  Така че споко, не бързай толкова, накрая все ще ти проличи, и натежи   Mr. Green

Последна редакция: нд, 22 юли 2007, 23:05 от Nigella

Общи условия

Активация на акаунт