Отговори
  • София
  • Мнения: 2 437
В момента живея в Дианабад, но най-вероятно през есента ще ни се наложи да се преместим в Люлин 3 (до Кооперативния пазар). Района ми е напълно непознат и нямам представа дори кои са близките поликлиники там и затова молбата ми към майките от Люлин е да ме насочат към някой педиатър, защото нашият ще ми е много далеч, за да водя детето до Дианабад, а и не съм много доволна от него. Друго, което бих искала да попитам е има ли наблизо ДМК и мога ли да запиша детето?
Благодаря предварително за отговорите и моля модераторите ако може да не преместват темата, за да я видят повече хора тук!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 437
Момичета вече се преместих в Люлин и тъй като досега нямах нет виждам, че никой не ми е отговорил, а незнайно защо търсачката не ми работи. Оказа се, че ми е по-близко 26-то ДКЦ в Люлин 2 и затова моля ви посъветвайте ме кой педиатър да избера там. Една майка от блока ми каза за Щъркелов и Славчева. Чували ли сте нещо за тях?

# 2
  • Мнения: 1 217
Препоръчвам ти д-р Румяна Илиева.
много готина жена,не дава антибиотици за щяло и нещяло.
Винаги отговаря изчерпателно на въпроси
и най-важното е,че си вдига телефона Peace Mr. Green
има 2 малки дечица.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 437
Благодаря ти HugА би ли ми дала някакви нейни координати - тел, кой и е кабинета и дава ли без проблем направления?

# 4
  • Мнения: 1 217
Номер на кабинет,незнам.
Като се влезе в поликлиниката, коридора в ляво ,втората врата на първия етаж.
Четни дати е сутрин,нечетни-следобяд.
Това е телефона и в кабинета 9251415 вътр.239.
Ако ще се записваш при нея,тя ще ти даде всички нейни координати. Peace
За направления проблем няма. Peace

# 5
  • Мнения: 1 440
Ние сме при Д-р Огнянова и съм доволна.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 437
polina-malina благодяра ти за координатите!

# 7
  • гр. София
  • Мнения: 18
Ние сме при Д-р Огнянова и съм доволна.
А ние сме при д-р Панова, която е в същия кабинет /на д-р Огнянова/ и сме много доволни.
Дъщеря ми е на 4 год. и половина, но от бебе д-р Панова ни е педиатър.
Става дума за 26-та п-ка в Люлин.

Общи условия

Активация на акаунт