Търся играчките от Мечо Пух от Макдоналдс

  • 1 450
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 124
Мили  мами, някоя от вас може ли да ми помогне да намеря играчките от Макдоналдс с героите от Мечо Пух - преди няколко дни малкия ги видя в едно детенце, което си ги беше изнесло навън и ме побърка. Иска  да му ги купя и на него, но вече ги няма в Макдоналдс.  Крачетата и ръчичките им са като от въженца. Предлагам замяна с други играчки от макдоналдс или да ги платя. 
 Ето снимка на една от тях:
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=83692&cat=8

Последна редакция: нд, 22 юли 2007, 15:15 от djreni

# 1
  • Мнения: 134
успех, djreni  Peace

# 2
# 3
  • Мнения: 134
а как се поръчва от там  Embarassed

# 4
  • София
  • Мнения: 4 129
Създаваш си акаунт, наддаваш за това, което искаш и ако го спечелиш плащаш с paypal.

# 5
# 6
  • Мнения: 134
купувала ли си нещо от там?
с моя "добър" английски много неща не са ми ясни Sad
като например там където пише "postage free"  това важи ли и за др страни и изобщо пращат ли в България

# 7
  • София
  • Мнения: 4 129
Последните няколко дена прекарвах по 10-на часа там Simple Smile Тъй като исках да поръчам доста неща.
Ако е postage free най-вероятно е да си го вземеш лично от продавача или има безплатна доставка до Англия.
За нас не важи.
Ако не знаеш английски ползвай някой онлайн преводач.
Сина ми е като фурия и почти нямам свободно време.
Ако имаш конкретни въпроси питай и ако не аз - някой друг ще ти отговори.

# 8
  • София
  • Мнения: 124
Последните няколко дена прекарвах по 10-на часа там Simple Smile Тъй като исках да поръчам доста неща.
Ако е postage free най-вероятно е да си го вземеш лично от продавача или има безплатна доставка до Англия.
За нас не важи.
Ако не знаеш английски ползвай някой онлайн преводач.
Сина ми е като фурия и почти нямам свободно време.
Ако имаш конкретни въпроси питай и ако не аз - някой друг ще ти отговори.
Благодаря за тази информация  Simple Smile играчките са много сладки, но за съжаление това важи само за Англия

# 9
  • София
  • Мнения: 4 129
Аукциона, който ти показах важи за цял свят. Може да се плати с paypal и да си получиш играчките тук.
А и дадох само пример. Има и съвсем нови играчки от същата серия - в неразпечатани пликчета.
Ако ги гледам още малко накрая ще ги поръчам. Много обичам Мечо пух.
Знам какво е датето ти да иска нещо - затова исках да помогна - ако ти трябва помощ ми пиши.

Общи условия

Активация на акаунт