Столче за кола Giordani -мнения

  • 4 109
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 678
може ли да ми помогнете в избора  на столче за дъщеря ми , която е на 1 годинка.....
спрях се на този модел :

столчето е от 9 до 36 кг , тя е вече 10 кг
удобно ли е , как се захваща за задната седалка- имам чувството, че само се слага от зад без да се закрепя ?
дали ще й е голямо?
С нетърпение чакам отзиви от майки , които имат същото  Praynig
Благодаря Ви предварително  Hug

# 1
  • Мнения: 255
Столчето наистина е много хубаво и удобно препоръчвам ти го и лек път Simple Smile)

# 2
  • Мнения: 255
аз го купух от магазин Пинко в София и там ми го монтираха на колата не се поставя само а се закрепя с коланите по- добре се обади там да те посъветват. Може и на други места да знаят разбира се, но не се поставя само на седалката а се закрепя, това е важно.

# 3
  • Мнения: 3 457
аз го купух от магазин Пинко в София и там ми го монтираха на колата не се поставя само а се закрепя с коланите по- добре се обади там да те посъветват. Може и на други места да знаят разбира се, но не се поставя само на седалката а се закрепя, това е важно.
Е те пък само там ли знаят,най-вероятни си има и инструкции със столчето Peace

# 4
  • Мнения: 678
Благодаря Ви момичета за отговора.
Значи това ще бъде столчето  Hug
Дано наистина не останем разочаровани.

# 5
  • Мнения: 255
ами коте 123 на мен там ми го монтираха пък както казах вероятно и на други места знаят как се монтира и да има инструкция, но за съжаление аз не съм много на Ти технически а нашият татко го няма та добре ни дойде да ни го монтират..само не разбрах какво теб те подразни това

# 6
  • Мнения: 126
И ние сме със същото - много съм доволна. Само калъфката не се сваля толкова лесно, колкото ни го представи продавачката. Важното е че след прането оцеля:)   Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 245
И аз съм си харесала същото  Simple Smile  Дано се включат повече мами с отзиви.

# 8
  • Мнения: 551
И аз съм си харесала същото  Simple Smile  Дано се включат повече мами с отзиви.


Столчето е страхотно, и ние го ползваме много съм доволна.Няма да съжаляваш.

# 9
  • Мнения: 3 457
ами коте 123 на мен там ми го монтираха пък както казах вероятно и на други места знаят как се монтира и да има инструкция, но за съжаление аз не съм много на Ти технически а нашият татко го няма та добре ни дойде да ни го монтират..само не разбрах какво теб те подразни това
Последно с Инглезина ли си или си с Джордани newsm78,или малко се обърка вече  newsm78,Разбрахме за магазин Пинко,но нека да не прекаляваме с рекламата  Peace

# 10
  • Мнения: 1 314
И аз съм се спряла на същото, ще следя темата за още отзиви и може би в края на седмицата ще ходим да го вземем!

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Ползвам го повече от половин година и съм доволна

# 12
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
 Ние преди да купим обикаляхме и пробвахме различни модели слагах малкия вътре,пробвахме и гореспоменатото но не му хареса ревеше в него.Взехме на Премама Роди много съм доволна доста е ширчко за ръчичките. Peace

# 13
  • Мнения: 2 755
Вчера купих същото столче. Продавачката ми обясни с две изречения, как се монтира с коланите на колата и ви уверявам че, монтажа не би затруднил никой. В книжката със схемата за монтиране е нарисувано ясно.
Според мен този модел столче е най-приемливият вариант, като съотношение качество- цена. И най-вече има собствени коланчета. Доста магазини обиколих и доста модели столчета за деца над 3 години видях, но този го харесах от пръв поглед.

# 14
  • Мнения: 678
днес го поръчахме.
Утре ще го заредят от София.
Казаха ,  че имали всички цветове с изключение на зеления , които най много ми харесва.
Поръчах синьо със сиво.
Аз също доста столчета обиколих и наистина това е най-доброто съотношение-качество +цена.

Общи условия

Активация на акаунт