Имам питане за регулирането на гърба на количката с колани

  • 964
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 428
Мами, които имате такива колички, има ли според вас техническа възможност тези колани да се променят на дължина. Имам предвид една количка /комбинирана/, на която положенията на гръбчето се регулират с колани. Но тя няма напълно легнало положение и съответно трябва отделен кош. Та въпроса ми е, според вас, мога ли просто да удължа колана и облегалката да пада до пълно легнало положение  Rolling Eyes Не искам да взимам отделен кош само заради това  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 4 362
ами то не е само от коланите,отсрани нали има плат и той е се прибира когато вдигнеш облегалката,трябва и негоо да разширяваш.
За коя количка става въпрос?

# 2
  • Мнения: 2 663
ами то не е само от коланите,отсрани нали има плат и той е се прибира когато вдигнеш облегалката,трябва и негоо да разширяваш.
За коя количка става въпрос?

 newsm10 newsm78

# 3
  • Мнения: 4 428
Да, бе...За плата не се бях сетила  newsm78
Става дума за Джейн Номад
http://www.jane.es/construye/index.php?fuseaction=fitxa&tipo … ia=&id_intro=

Може и да измисля нещо. Аз съм изобретателна щом се отнася до текстил  Mr. Green

П.П. Констанс, ти нищо не пишеш  Crossing Arms Как си, що си...

# 4
  • Мнения: 4 362
Ще потърся в нета да видя легналото и положение,ама тя отзад опира ли се на рамата?

Констанс,каква количка  избра за новото бебе?

# 5
  • Мнения: 4 428
Не, не се опира в нищо. Само на коланите. Всъщност не съм много сигурна, че имаше и проблем с плата  newsm78 Мисля, че облегалката си беше отделно с "възглавнички" отстрани. А отзад се покриваше от плат към сенника  newsm78 Но в магазина не я поогледах толкова подробно.

Констанс, ти знаеш ли дали продават от чувалчетата за количка на Джейн и каква цена са?

Последна редакция: нд, 22 юли 2007, 14:44 от veselina_s_p

# 6
  • Мнения: 4 362
Не я намерих в легнало положение облегалката,но като гледам има възглавнички и няма отстрани плат,който да е за рамата,та мисля че би могло да се удължат коланите  Rolling Eyes Ти иди я огледай пак хубаво

# 7
  • Мнения: 3 457
Не, не се опира в нищо. Само на коланите. Всъщност не съм много сигурна, че имаше и проблем с плата  newsm78 Мисля, че облегалката си беше отделно с "възглавнички" отстрани. А отзад се покриваше от плат към сенника  newsm78 Но в магазина не я поогледах толкова подробно.

Констанс, ти знаеш ли дали продават от чувалчетата за количка на Джейн и каква цена са?
Веси ,да не си решила да си променяш подписа,да добавяш още една лентичка Mr. Green и леко се спотайваш и не казваш Hug  bouquet

# 8
  • Мнения: 4 428
Не, не се опира в нищо. Само на коланите. Всъщност не съм много сигурна, че имаше и проблем с плата  newsm78 Мисля, че облегалката си беше отделно с "възглавнички" отстрани. А отзад се покриваше от плат към сенника  newsm78 Но в магазина не я поогледах толкова подробно.

Констанс, ти знаеш ли дали продават от чувалчетата за количка на Джейн и каква цена са?
Веси ,да не си решила да си променяш подписа,да добавяш още една лентичка Mr. Green и леко се спотайваш и не казваш Hug  bouquet

Аааа, не  Mr. Green Аз съм запланувала втора лентичка догодина  Flutter
Сега една моя колежка е бременна и разчита да й дам опрималния вариант за количка. Та за това и аз си приемам нещата все едно си купувам количка за мен  Mr. Green Пък и така ще съм подготвена и аз  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 663

П.П. Констанс, ти нищо не пишеш  Crossing Arms Как си, що си...

Ами..........ей сега ще пиша, че верно срамота


Констанс,каква количка  избра за новото бебе?

Jane Slalom с Matrix

Констанс, ти знаеш ли дали продават от чувалчетата за количка на Джейн и каква цена са?
Собственика ми каза, че до септември ще получат всичките артикули на марката, но за цени не съм питала.Аз тия дни ще се уговоря с него за количката и всичко, което ще взимам към нея (също и чувалче)и ще докладвам

# 10
  • Мнения: 339
 veselina_s_p е сега вече ме убихте на място ooooh! как няма напълно легнало положение ???? това сигурно ли е  #Crazy аз си поръчах такава , чакам я всеки момент да пристигне и я взимам най вече защото е лека и пишеше че гърба може да се променя без степени до пълно легнало сиреч къдео ти харесва да го слагаш smile3511 направо ще се гръмна , на живо гледах Jane carera и тя имаше и реших че и номад трябва да е подобна пък и нали пише до легнало ще убия някой изпуших smile3515

# 11
  • Мнения: 4 428
Ами не знам къде си го чела това за гръбчето, но определено си има наклон. Като при лятна количка - о/о 30 градуса. Но при вас не е проблем вече да си я ползвате и така  Grinning Макар, че аз вече се чудя дали Карерата не е по-добър вариант  Rolling Eyes Като, че ли е по-компактна от Номада  Rolling Eyes Макар, че пък е по-къса.
Ти видя ли я на живо преди да я поръчаш?

Общи условия

Активация на акаунт