кола или......

  • 1 256
  • 16
  •   1
Отговори
Мами с какво почиствате косъмчетата(мустаците) на горната устна,с кола,ленти или не ги махате а ги изрусявате-с какво???Аз съм пробвала дори с епилатор,само веднъж.Мойте са много малко и козметичка ми каза по-добре да не почвам защото щели да станат дебели и после непрекъснато трябва махане hahahaкажете и вие вашето мнение Laughing

# 1
  • Мнения: 302
Аз лично ги изрусявам с един продукт, който ми донесоха от Америка "Creme hair bleach" се казва

# 2
  • София
  • Мнения: 175
Аз също ги изрусявам с перхидрол и амоняк. Сипвам по малко от двете, добявам шампоан, за да не щипе и ефектът е много добър  Flutter

# 3
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Аз си ги махам с кола. Peace  Веднъж съм пробвала с епилатор и втори път няма да повторя, станах на ужасни рани.

# 4
  • Мнения: 35
Аз съм си ги изрусявала и общо взето,забелязах че косъмчетата започват да растат #Crazy

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 277
аз си ги махам с бентичкте на veet и става много добре, а да ти кажа не е вюрно, че стават много, всичке си е нормално Sunglasses

# 6
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=171410.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=153286.0

Тези само на пръв преглед с търсачката. Има и още...

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Махам с лентичките на Veet.

# 8
Мерси момичета,супер сте Hug

# 9
  • Мнения: 154
Махам с лентичките на Veet.

и аз съм така Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 1 480
Mахам с лента Strep, случвало се е да си отлепя и кожата ако не съм внимателна.

# 11
Аз дълго време използвах обезцветяващ крем на Veet, от който бях доволна, но сега с три процедури  фотоепилация / за около 60 лв/ реших проблема ....ако не трайно, то поне за  много дълго време Peace

# 12
# 13
  • Мнения: 27 524
Майка ми има и си ги маха с епилатор.
Моя колежка само си ги изрусява, ама са дълги към края и си личат.

# 14
  • Мнения: 3 312
И на мен ми се иска да ги изруся,но сам с много тъмна кожа и предполагам ще си ли4и?Вие как мислите?

Общи условия

Активация на акаунт