Защо са скрити някои?

  • 567
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Чудя се от време на време защо някои съфорумци са скрити. От какво се крият. Или от кого. Защо не искат другите да виждат че са онлайн. Какво ще стане ако се виждат. Някакъв проблем ли ще имат с някого. Кажете ми вие например защо се криете да не се вижда че сте онлайн. Имате ли нещо от което да се притеснявате.... Не разбирам...

# 1
  • UK
  • Мнения: 3 959
Няма и седмица без някой да пусне такава тема.

# 2
  • Мнения: 4 111
Скитите ги няма в статистиките. Няма ги в преглеждащи темета, има накрая на заглавната сраница опция, с която можеш да видиш кой потребител какво точно прави в момента - какво разглежда (профил на някого ли, подфорум ли ), само чете или пише отговор. Та затова е скрит. Панимаеш?

# 3
  • Мнения: 6 164
Имаше наистина такава тема. Неведнъж.
Обясненията по-често са: "По цял ден компютърът ми е включен, дори когато не съм вкъщи, пише, че съм онлайн, някой ми пуска ЛС и после се чуди защо не отговарям, а 5 часа дори не съм си у нас"... Аз съм скрита и .. не знам защо го цъкнах, може би отчасти заради написаното, наистина аз не си гася компа, като излизам и са ми отворени 5 и-експлорера, може би защото изобщо го имах като опция.. може и да се "открия" сега като се замислям..

# 4
  • Мнения: 4 111
Кавах ти за тази опция, която не отчита скритите. Ровиш си където искаш, никой не те вижда, е, почти никой. Може би затова.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт