След горене на раничка...

  • 1 093
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 372
Момичета и мами,
тези от вас, на които са горили раничка, бихте ли ми казали дали и при вас е имало кръвотечение почти 10 дни, и то се засилва.. ooooh! гинекологът ми каза миналата седмица, че е нормално да има някакво кървене докато зараства, ама ми прозвуча като да е за кратко, а ми е неудобно пак да му звъня за същото... Побърквам се с превръзки втора седмица в тези горещини, а вече ми наближава и месеч. цикъл... #Cussing out
Първо имах много силно слузесто течение няколко дни, след това кървенето... докога ще е така и изобщо какво друго да очаквам междувременно? newsm78

# 1
  • Мнения: 941
аз я горих отдавна,но май помня нещо newsm78  имах силно течение,за което доктора ме предупреди,но кървене-не.Може и да е нормално,щом така е казал,но 10 дни и да се засилва ми се струва,че излиза от границите на нормалното.Направо иди да те види,недей да отлагаш,все пак става дума за здравето ти,успех Peace

# 2
  • Мнения: 822
Моята лекарка ми беше казала,да я потърся веднага,ако кръвотечението продължи повече от ден-два...Нормално е да имаш друго течение-воднисто или слузесто,но не и кръв...След обгаряне цикълът ти може да се промени и менструацията да подрани с някой-друг ден...
Ако трябва,потърси друг лекар,но не се бави повече...Желая ти успех!

# 3
  • Мнения: 5 525
Обади се на гинекологът си. Аз също имах кървене след като ми гориха раничка, но аз си звънях постоянно на лекаря. Не се притеснявай да го потърсиш.

# 4
  • Мнения: 372
Моята лекарка ми беше казала,да я потърся веднага,ако кръвотечението продължи повече от ден-два...Нормално е да имаш друго течение-воднисто или слузесто,но не и кръв...След обгаряне цикълът ти може да се промени и менструацията да подрани с някой-друг ден...
Ако трябва,потърси друг лекар,но не се бави повече...Желая ти успех!

Ами цикълът трябва да ми дойде чак в края на другата седмица... Явно има някакъв проблем при мен.. ще се обадя на гинеколога си утре.
благодаря ви!

Общи условия

Активация на акаунт