Искам да сменя прическата си, помогнете с идеи и мнения

  • 2 417
  • 8
  •   1
Отговори
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Момичета омръзна ми да се занимавам с тази моя коса...
Уж я чакам да порасне дълга, но се започна едно цъфтене, един косопад - навсякъде по пода мои косми  Crazy
Искам нещо лесно за поддържане, да ми е леко на главата.
Обаче идеи нямам никакви. Не искам после да съжелявам, че съм я скъсила и пак да си я искам такава каквато е сега.
Дайте ми съвети за прически - средно къси или къси. С чуплива коса съм.

Последна редакция: сб, 21 юли 2007, 21:37 от Олинце

# 1
  • Мнения: 67
Моят съвет е да не се постригваш късо, особено щом си с чуплива коса  Stop Най - вероятно е да изглеждаш с няколко годинки отгоре  Mr. Green Смятам, че ще съжаляваш, след като го направиш. Пък и една жена е по - женствена с дълга коса  Wink На пазара се предлагат много продукти против косопад... пробвай тях, вместо ножицата  Peace А за цъфтенето, опитай течните кристали. След баня нанасяш няколко капки по връхчетата. Наистина помагат  Wink Това е моето скромно мнение   bouquet

# 2
  • Мнения: 1 234
Моят съвет е да не намаляваш дължината драстично,защотото ако не се възприемеш ще се чудиш какво да я правиш Rolling Eyes
Защо не я филираш и не намалиш дължината само с няколко пръста?Направи я на етажи-така доста ще се освежи:peace: Дори и да не се харесеш,няма да чакаш година и нещо докато ти порасне пак дълга Hug

# 3
  • Мнения: 2 936
Олинце,имаш хубава коса-не я режи късо  Naughty
ще съжаляваш  Hug

# 4
  • Мнения: 526
Не я намалявай прекалено много,по-добре обери цъфтежа и я оформи по-стъпаловидно.Като знам по себе си как я чакам мойта да порастне,хванат ме лудите,офъкам я,после рева пак що не е дълга ooooh!

# 5
  • Мнения: 194
Моят съвет е да не се постригваш късо, особено щом си с чуплива коса  Stop Най - вероятно е да изглеждаш с няколко годинки отгоре  Mr. Green Смятам, че ще съжаляваш, след като го направиш. Пък и една жена е по - женствена с дълга коса  Wink На пазара се предлагат много продукти против косопад... пробвай тях, вместо ножицата  Peace А за цъфтенето, опитай течните кристали. След баня нанасяш няколко капки по връхчетата. Наистина помагат  Wink Това е моето скромно мнение   bouquet


 Peace Hug  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 107
Май само аз бих рискувала с нова прическа-но това май е само щото не ми е съвсем оцъфтяла косата Laughing. Защо не поискаш съвет от някоя фризьорка-нали това им е работа на хората?

# 7
  • Мнения: 5 299
Аз бях с много дълга коса Mr. Green Косата ми беше ужасно изтощена...постоянно си правех сешоари...косъма ми се късаше от средата... Rolling Eyes Започнах с бретона, и я намалях постепенно няколко пъти...
После се подстригах така:
Пак ми беше трудна поддръжката и се остригах, както съм на аватара Mr. Green
Вмомента съм още по--къса(от 2 дена) Mr. Green Поддръжката е ужасно лесна. Изобщо не съжалявам, и едва ли вече ще си пусна дълга коса. Като не е хубава и здрава косата, няма никакъв смисъл да е дълга. Сутрин се бетонирвам с гел, и нямам никакви грижи.
Така е, който работи във фризьорски салон Mr. Green

# 8
  • Мнения: 550
и на мен така много ми писва от моята коса но винаги като я отрежа и съжалявам! съветвам те да направиш промяна щом имаш нужда от нея, но защо не пробваш с малка, например да я направиш средно дълга, на етажи... или пък да отидеш да ти направят от тези пълзящите плитчици (така май се казват) до средата на главата, много е свежарско за лятото а и с чуплива коса стои страхотно! мен последния път фризиора ме подстрига много готино, не ми я скъси много но така я оформи че стана по-лека и доста по-чуплива, а като ми я изправи и стана много "мадамско"! а ако наистина си решила да я режеш, новата прическа на виктория бекъм е много актуална ама май много масова мода стана! Simple Smile
Като не е хубава и здрава косата, няма никакъв смисъл да е дълга.
абсолютно!!!

Общи условия

Активация на акаунт