най доброто за след оперативни белези?

  • 2 624
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 811
Здравейте момичета,
Можете ли да препоръчате нещо за белези, от което сте доволни? контратубекс ли е най доброто? Чувала съм и за лепенки, но не познавам никой, който да е ползвал. мерси много:)

# 1
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Като си разби Мони главата и й я залепиха, ползвахме "Зерадерм" - води се най-доброто за белези.

# 2
  • Мнения: 3 622
Аз съм ползвала Контратубеск и съм доволна

# 3
  • Мнения: 2 936
Зерадерм или Дерматикс  Peace

лепенките не са практични...а за Контратубекс-а ,мисля че не става за нищо-лично мнение !

# 4
  • Мнения: 1 313
Контратубекс и мас

# 5
  • Мнения: 1 107
Контрактубекс-колкото по-продължително се ползва толкова по-явен е резултата.Само един месец мазане не дава почти никакъв ефект....инзън БГ може да има и по-добри препарати, нека мамите от там да подскажат

# 6
  • Мнения: 2 936
....инзън БГ може да има и по-добри препарати, нека мамите от там да подскажат

какво значи извън Бг? вече има доста хубави и тук,аз съм ги написала  Peace това е че не са рекламирани като Контратубекса ги прави неизвестни!

# 7
  • Мнения: 624
Здравейте,момичета!
Искам да попитам-Зерадерм може ли да се използва за белег от обица?
Преди години имах обица на пъпа,която махнах по време на бремеността,но отново го пробих,като видях какво е направила козметичката-щях да падна-сега имам три пъпа #CrazyМахнах всякакви обици,но ми се иска поне единия белег да се заличи
В момента почиствам само със спирт,може ли да ми кажете след колко време мога да започна мазане,ако изобщо може???
Благодаря Ви,предварително  bouquet

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 809
Ползвала съм само Контратубекс,но без видим резултат.

# 9
  • Мнения: 1 541
Зерадерм  Peace
Т@ня, стига да нямаш оголена рана можеш да започваш с мазането, но се иска постоянство!

# 10
  • Мнения: 624
Зерадерм  Peace
Т@ня, стига да нямаш оголена рана можеш да започваш с мазането, но се иска постоянство!

me4eto-а каква е горе-долу цената на Зерадерм?
Благодаря за отговора  bouquet  bouquet  bouquet

# 11
  • Мнения: 1 541
Аз го взимам от клиниката на Ники Георгиев за 50 лв.

# 12
  • Мнения: 4 664
Зерадерм, правилно са ти казали момичета че е 50 лв. При мен обаче нямаше кой знае какъв ефект.

Последна редакция: нд, 22 юли 2007, 23:44 от Kasidy

# 13
  • София
  • Мнения: 2 057
Запис! Peace
Живо се интересувам от темата. Ползвала съм Контрактубекс, но белега така или иначе ми беше много фин и почти не се вижда. Не мисля, че точно Контрактубекса ми е помогнал. Моята козметичка обаче ми каза, че ако това мзило се вкарва в кожата с ултразвук ефектът бил "заличаване на балага". Кой знае?

Ще следя мненията!

# 14
  • Мнения: 743
При мен белега от секциото се скри почти, при това не съм мазала с абсолютно нищо. Дори мъжът ми казва че не го забелязва на пръв поглед. Може би е въпрос на регенериране на кожата - всяка е различна. Но наистина на пазара има доста продукти, които са с отлични качества, но не има се прави реклама.

Общи условия

Активация на акаунт