Температура с разстроиство

  • 1 801
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 124
Имали вече някакъв летен вирус?
Дъщеря ми е на 5 и има температура около 36,7-37/ не мога да я премеря точно/болки в корема и леко разстройство.За температурата и давам еферелган ,но само когато я вдигне и смекта за разстройството.Споделете ако сте имали подобни симптоми ,че чак в понеделник ще я водя на лекар. Praynig

# 1
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Дъщеря ми е на 5 и има температура около 36,7-37

 - Да, това е температура - нормална температура на здраво дете.

# 2
  • Мнения: 729
Да,има летен вирус който е с разтройство и Т .36,7-37 градуса ,е нормална телесна температура.Не виждам нужда от температуропонижаващи медикаменти.За разтройството давай смекта или ентерол и много течности и диета.   bouquet

# 3
  • Мнения: 124
Благодаря за бързите отговори  bouquet
Изглежда термометъра не е наред, тя все пак беше по топла от нормалното.
А каква е диетата за такаво разстройство newsm78че нямам спомен да сме имали такъв проблем.

# 4
  • Мнения: 315
и ние го изкарахме този вирус,диетата е варен ориз,варени картофки,сухари и много течности

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Вирусът го има целогодишно, мен ако питате  Naughty Зимата инфекциозно винаги е пълно, колкото лятото...

Какъв Ефералган при такава Т?! Аз давам температуропонижващи над 38.5 и то ако виждам, че детето е отпуснато например. Ако играе, храни се, не мрънка, изчаквам даже и до 39.

# 6
Ужас, втори ден сме така с 38 градуса и разстройство, което не спира. Днес е по живичка, но пак като дигне температура се отпуска.
Детето ми е на четири години и отдавна не беше и се случвало такива диарии и температури....но! Моля, кажете как се справяте с тези летни вируси и чудесии, че сили нямам вече! Здрави деца на всички ви..........
  bouquet Praynig

# 7
Бебо вече го изкара а каката сега се мори ooooh! Май лекарството е глад докато детето само не почувства че му се яде. Бебо плюс разтройството повръщаше всичко. Първия ден бяхме само на хидратин и натриев цитрат. На втория ден му взех от диетичния сок на хип и лечебна хумана и изяде 1-2 бисквити.През цялото време беше с температура, която  я свалях с какво ли не.Днес му е четвърти ден и мога смело да кажа че му е минало.Така че кураж и търпение-минава Peace

# 8
Адска нощ беше, ужас! Постоянно на гърнето и бледичка и една унила......Сутринта пак лекари и чудеса, изследвания и сега едва заспа. Дано спре тази диария че много ме е страх от системи. От нищо нещо стана.....Намрази ме детето все на главата и стоя с едни прахчета и разтвори. И на работа не са особенно щастливи, че съм в болничен , определено.....Дано сме си минали реда! благодаря за подкрепата!

# 9
  • Мнения: 7 201
Адска нощ беше, ужас! Постоянно на гърнето и бледичка и една унила......Сутринта пак лекари и чудеса, изследвания и сега едва заспа. Дано спре тази диария че много ме е страх от системи.
Дано скоро се възстанови! Praynig
Можеш да даваш 5% глюкоза на малки глътки,да не се обезводни! Peace

# 10
За глюкозата ще знам вече! Мисля че ни мина, засега, но е доста упорит вирус! поотслабнала е но дано навакса скоро! Момичета, благодаря и да са здрави децата!!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт