достатъчно ли се храни

  • 973
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 367
Здравейте,д-р Слънчева!Синът ми е на 5 мес и 20 дни.Ще Ви напиша дневното му меню с молба да ми кажете дали се храни достатъчно,тъй като тук прочетох,че ако пие прекалено много вода,значи вероятно храната не му стига.Имаме 6 хранения в денонощието-4 са с АМ /5 мерителни лъжички и 150 мл вода/.Обедното хранене е със зеленчуково пюре на Ганчев /изяжда цялото бурканче от 190 грама/,или картофено пюре,което аз му приготвям /същото количество/.Два пъти в седмицата в пюрето слагам по четвърт жълтък.Следващото хранене е с бананова каша /30 гр каша и повечко вода,тъй като я давам от шише и трябва да е по-рядка,за да мине през биберона.Получава се общо над 200 грама доста рядка смес/.Синът ми е висок 68 см и тежи 8,600 кг.Пие по над литър вода дневно.Достатъчни ли са тези количества храна?Предварително благодаря за отговора!   bouquet

# 1
  • Мнения: 5 760
Здравейте! Детето Ви приема достатъчно количество храна и теглото е много добро за възрастта. Водада е въпрос на избор дните бяха доста горещи и това, че приема вода е много добре.

Общи условия

Активация на акаунт