какво означава уголемени яйчник

  • 9 210
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 89
днес бях на гинеколог и ми каза че и двата яйчника са ми уголемени по 4см. и,че десния е на дупки и имам нещо като кравоизлив защото ми идва през две седмици и тя ми каза че едното не е цикъл  предписа ми антибиотик дурацеф,витамин б комплекс и метергин(за спиране на кравта) и в понеделник ще ми вземе проби та вапроса ми е четох че уголемен яйчник може да е киста така ли е и страшно ли е че са ми уголемени и единия е "надупчен"?

# 1
  • Мнения: 521
Най вероятно имаш кисти аз съм имала уголемени яйчници и бяха функционални кисти които се пукат с следващия цикъл а това междинно кървене също може да е заради кистите те са по принцип на хормонална основа и обикновенно ако са функционални се лекуват с противозачатъчни за да се избегне уволацията , не се шашкай на всичко има лек  Hug

# 2
Аз също имам уголемен ляв яйчник и кисти и в двата.При мен казаха че няма смисъл от лечение и аз така и не се лекувах.Но ето имам си вече момченце и забременях доста лесно само за 6 месеца.Успех и дано всичко и при теб мине без проблеми.

# 3
  • Мнения: 1 691
И аз съм имала функционални кисти, лечението е с противозачатъчни.

# 4
  • Мнения: 89
мерси много да са ви живи и здрави децата

Общи условия

Активация на акаунт