Шкаф за баня, но без мивка

  • 1 723
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 866
Искам едната баня да си сложа широк нисък шкаф. Оказва се, че навсякъде ми предлагат високи тесни шкафове тип "колона". Дори и за вариант "шкаф за мивка, но с плот вместо мивката" искат да се прави поръчка по индивидуален проект. След поръчване, срокът на доставката е два месеца  ooooh!

Някой има ли идея откъде мога да се сдобия с такъв шкаф в по-кратки срокове?
Виждала съм преди време линк към някакъв магазин в Овча Купел (или някъде в същия край на София), където май предлагаха такива...

# 1
  • София
  • Мнения: 11 692
И на мен ми се иска да видя такъв шкаф,но горен с огледало иноксов,а надолу да е само мивка.
Магазина в Овча Купел май е на Амик,доколкото знам,намира се на ул.Любляна.
Но моите родители имат техен шкаф и май не са доволни.
Иначе пак по поръчка мога да ти кажа за една друга фирма,която произвежда водоустойчиви шкафове и пак по спомени срока беше не два,а един месец  Mr. Green.

# 2
  • Мнения: 505
http://www.visota.com/products.php?pageNum_prod_one=4&totalR … ne=47&uncat=3

Ние поръчахме тук преди време без мивката. Доволна съм от качеството засега.

# 3
В началото на бyл. В. Левски от Сточна гара нагоре  в ляво - втория  или третия магазин. Там поръчахме  от ПВЦ и  за 2/3 седмици беше готов. Имат различни модели и цветове или по твой проект.  Сега не мога да се сетя за името на фирмата.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 952
Има свободностоящи шкафове в сериите на Горенье в Декор Център на Сливница.
За съжаление не мога да те ориентирам какви наличности имат и как са им цените спрямо българските.

# 5
  • Мнения: 4 511
Най-лесно е да си го направите сами. Следваш си собствен дизайн, слагаш си където и колкото си искаш шкафове, размерите си ги правиш точно по мярка и т.н. А и ще ви излезе много по-евтино, отколкото да ги поръчате някъде, където ще свършат същото, което бихте могли и вие. Идете в някой склад за плоскости, харесайте си цветовете и плотовете, поръчайте си ги (там ги и режат по ваш проект) и мъжа ти да сглобява! Лесно е, само да ви се занимава. Успех!

# 6
  • Мнения: 505
Не мисля, че точно със шкаф за баня всеки може да се справи, доколкото съм запозната импрегнират плоскостите със специални неща против вода и влага. Виж ако банята е суха е по- възможно, но все пак си го има риска от изпаренията шкафа бързо да се раздуе.

# 7
  • Мнения: 1 152
Само не си поръчвайте от фирма НЕО - Обзавеждане за БАНЯ. Ужас!

Общи условия

Активация на акаунт