мнения за д-р Улевинов

  • 6 481
  • 10
  •   1
Отговори
нещо повече за д-р Улевинов

# 1
  • Мнения: 1 561
Скоро мои познати ми го прероръчаха, като специалист УНГ, казаха че минали през много доктори, но той бил най- добрият за техният случай и много помогнал на детенцето, но незнам точно какъв им е бил проблема.
Тук също срещнах добри отзиви за него.
На моето дете нослето му е сякаш запушено и леко говори на носа, но пък спи спокойно и не хърка.
Казаха ни преди година, покрай никненето на зъбите, че има трета сливица, заради която и се запушва нослето и смятам да отидем при него да я погледне и да си каже мнението.
Както и при една Доктор Кръстева май беше, на Позитано и бил кабинета.От нея сйщо са мното доволни.

# 2
  • Мнения: 941
нещо повече за д-р Улевинов
  пусни темата в Здравния справочник Peace

# 3
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Той е нашия УНГ лекар вече 9 години. Много съм доволна. Лекува и мен и синът ми. Благодарна съм му.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 880
много добър лекар Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 2 019
Улевинов е добър лекар или по-точно е бил, но вече се е оставил да се носи на вълните на лаврите си. Всички деца лекува по един и същ начин - антибиотик, от "неговите" капки, промивки...Пред две години извади третата сливица на дъщеря ми и после тя пак порасна. Познати ме предупреждаваха, че ще стане така, защото не ги изрязва добре, но аз държах операцията да бъде с местна упойка и затова се насочих към него. Аз лично бих ти препоръчала доцент Тодоров от ИСУЛ.  Peace

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Улевинов ... доцент Тодоров от ИСУЛ.  Peace

твърдо, голямо и категорично НЕЕЕЕЕ и на 2-мата  Naughty Naughty. Не си взимай беля на главата.

# 7
  • Мнения: 561
Улевинов ... доцент Тодоров от ИСУЛ.  Peace

твърдо, голямо и категорично НЕЕЕЕЕ и на 2-мата  Naughty Naughty. Не си взимай беля на главата.
Шани, а кой УНГ тогава??

# 8
  • София
  • Мнения: 6 011
Ние сме ходили само при Улевинов,и то само веднъж.Препоръча ми го горещо една майка от парка,после изчетох всичко тук за него и тогава заведох малкия.Неговият проблем е стафилококи в носа,от тях хъркаше ужасно и понякога се задушаваше когато се влоши.Нашата педиатърка държеше да не му предписва антибиотик,а само да го пека на слънце.Детето се оправи,но аз все пак исках и специалист да го види.Д-р Улевинов ми каза,че детето ми е напълно здраво,да продължаваме слънчевите бани в подходящи часове на деня.Никакви капки,никакъв антибиотик,мнението му съвпадна с това на нашата педиатърка.
Естествено,когато чуеш,че детето ти е здраво и всичко е ОК,доктора ти става симпатичен и оставаш с добри впечатления от него.Така че и аз съм с добри впечатления от него.

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Улевинов ... доцент Тодоров от ИСУЛ.  Peace

твърдо, голямо и категорично НЕЕЕЕЕ и на 2-мата  Naughty Naughty. Не си взимай беля на главата.
Шани, а кой УНГ тогава??

всички от Транспортна б-ца. ВСИЧКИ!

# 10
  • Мнения: 1 561
Ходих при един, случайно беше на смяна в 5-та Градска Болница и съм много доволна от вниманието на човека.
Първо се обадих да попитам за друг лекар, който ми препоръчаха, но той беше в отпуска до края на юли, даже казаха, че може и август няколко дни да го няма и тъй като не можех да чакам, вече 2 месеца кашлям и не мога да се оправя, та отидох на лекаря, който беше на смяна.
Първо попаднах на много любезна сестра от Отделението УНГ-Сестра Стоянова.Каза ми какво да направя за да не пращам и т.н.Аз имах направление, но при тях още не функционирала системата с направленията, та нямало проблем и по другия начин.
Прегледа ме доктора, на видима възраст над 55 год.
Изписа ми Биопарокс и на следващия ден на снимка за синусите пак при тях, в болницата.
Човекът се нае за да не чакам той да слезе да ми я вземе след 30 мин и на следващия ден пак бях при него за да каже резултата.
Е, вече 4 ден пръскам от лекарството, друго така и не предписа, макар че се оказа че имам синузит и още някой малки проблемчета.Но вече спрях да кашлям.А преди това личната изписа хапчета и антиалергични.Посре ходих на пулмолог, и там 50 лева за антибиотик и нищо, имаше само малко подобрение.
Но доктор Лъчезар Цачев ми помогна и съм му страшно благодарна.
За мое учудване не намерих нищо в нета за него,  но рискувах.
Е, затова не трябва само на хвалените доктори да се разчита.
Има много други, и за моя радост още са останали човечни.

Общи условия

Активация на акаунт