Как ходите на плаж в тези жеги?

  • 850
  • 9
  •   1
Отговори
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Утре пътуваме за Несебър и искам да попитам майчетата, които са на море с малки деца - как се справята с топлото?
Става ли изобщо за плажуване?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 866
Във водата едва ли е чак толкова топло... В хотела има климатик. Абе аз да съм близо до морето, пък няма да питам топло ли е, горещо ли е....

# 2
  • Мнения: 3 622
Ами ще ходите сутрин докъм 10.00 - 10.30 часа или слетобед след 16.00 часа. По другото време слънцето е убийствено за нас пък какво остава за дечицата 

# 3
  • Мнения: 1 120
Ами ще ходите сутрин докъм 10.00 - 10.30 часа или слетобед след 16.00 часа. По другото време слънцето е убийствено за нас пък какво остава за дечицата 
И ние правим точно така. В слетобедните часове , водата е по-приятна за децата.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 866
Не знам тази година как ще е, но миналото лято седяхме по цял ден на плажа. Просто рядко излизахме от водата. Завличахме се до плажа към 10 и си тръгвахме след 19 ч.

# 5
  • Мнения: 2 631
Ние ходим само следобяд след 17 ч  Peace
Сутрин в 9-9.30 вече е доста горещо  ooooh!

# 6
  • Мнения: 2 197
Ами често във водата. Ние седяхме до към 13.00 часа, ядяхме и отивахме да спим. Идята беше после пак да ходим на плаж, но така и не отидохме и един следобяд. Голяма жега беше, ама като се топиш през 10 минути в морето става. Дъщеря ми добре понасяша жегите. Ня 14 месеца беше по време на първото си море.

# 7
  • Мнения: 1 893
От 11 до 16 не се препоръчва за възрастни, а какво остава за малки деца (те не спят ли по това време) Последните два дни лично видях линейки да прибират припаднали от плажа  Sad

# 8
  • Мнения: 2 550
самоизтривам се
грешка

# 9
  • Мнения: 5 393
Ние стояхме по цял ден на плажа.Иво спеше в най-големите жеги-между 1 и 4, ако се събудеше по-рано си стоеше под чадъра.Мажех го обилно и често с плажно мляко 25ти фактор.Чувстваше се добре, не изгоря, нямаше температура.Предполагам, че зависи от детенцето.Ако му е дискомфортно и плаче,значи се прибирате.Аз моя едвам го махам от водата и от плажа ooooh! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт