Очарована съм от новия магазин БЕБЕ ПЛАНЕТ

  • 6 796
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 663
За втори път днес посетих магазина и съм очарована от отношението на персонала.Миналия път всичките момичета се скупчиха около мен да помагат ако могат с нещо, но в никакъв случай не досаждаха.Днес си говорих около 30 мин със собственика-изключително възпитан и приятен човек с много идеи и модерно мислене.Много от нещата, които ще купувам ще  са подаръци от фамилията и вместо да ми ги избират те се разбрахме да си ги избера сама и понеже не било удачно да си ги плащам пък после да ми дават пари търсихме вариант да им ги изпратят на адрес, където да ги платят и т.н.Обясних за какво иде реч и човека веднага се съгласи и за мен остана задачата само да си избера какво искам...
Ето малко инфо какво има в магазина:
Той е вносител на Giordani и Inglesina, от скоро и на Jane-в момента чакат пълната гама техни продукти, за сега имат само колички и хубавото е че продават и старите цветове 2006.Внася още и една италианска марка дрешки, но забравих как се казваше-много симпатични дрешки от 0 до 4 годинки.След месец -два очакват и първата пратка колички Silver Cross за България.
Също много ми допаднаха детските креватчета, които имаше в магазина и по каталог, пак са италиански , но марката ми се губи, изглеждаха доста качествени.
Предполагам, че темата ми звучи като реклама, но в никакъв случаи не е, просто споделям мнението си като клиент за нещо ново-отдавна трябваше да има такъв магазин в София!
Много ми допада нормалното отношение към клиента!

п.п. все още не съм дала в магазина и 1 лв и за това още повече ме впечатлиха

# 1
  • Мнения: 4 428
Миналата седмица още една мама беше пуснала тема за този магазин. И тя каза, че много й е харесал. Аз мисля да го посетя в събота  Grinning

Доколкото разбрах е близо до Шкода България, нали...

# 2
  • Мнения: 205
къде се намира по-точно? newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 2 883
И мен ме вълнува къде се намира магазина Rolling EyesДано да е по близо Peace

# 4
  • Мнения: 229
Наистина, къде последно е този магазин??
Предишната тема, където беше описано, изчезна много бързо и не можах да разбера. Sad

# 5
  • Мнения: 8 917
И мен ме интересува местонахождението му Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 4 397
Та къде казахте, че е магазина  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 663
Намира се на на Гешов, между Георги Софийски и Цар Борис 3 . Като се движиш по Г.Софийски и завиеш на светофара след БМА на дясно посока Борис 3 няма как да не го видиш, пада се от дясната страна.
Или малко преди да излезеш на Борис 3, движейки се по Гешов, от дясната страна

# 8
  • София
  • Мнения: 4 397
Намира се на на Гешов, между Георги Софийски и Цар Борис 3 . Като се движиш по Г.Софийски и завиеш на светофара след БМА на дясно посока Борис 3 няма как да не го видиш, пада се от дясната страна.
Или малко преди да излезеш на Борис 3, движейки се по Гешов, от дясната страна

  bouquet

# 9
  • Мнения: 5 255
Предполагам, че темата ми звучи като реклама, но в никакъв случаи не е, просто споделям мнението си като клиент за нещо ново-отдавна трябваше да има такъв магазин в София!
Много ми допада нормалното отношение към клиента!
За някои със сигурност ще е такава, но за мен е полезно инфо  Wink
Благодаря   bouquet

# 10
  • Мнения: 252
И аз ходих вече 2 пъти до магазина. момичетата са много любезни и даже ми гушкаха бебето, за да мога да разгледам спокойно. дано да продължават така и за напред. продават хубави неща и магазина е просторен и приятен.

# 11
  • Мнения: 551
Наистина, къде последно е този магазин??
Предишната тема, където беше описано, изчезна много бързо и не можах да разбера. Sad

Миналата седмица още една мама беше пуснала тема за този магазин. И тя каза, че много й е харесал. Аз мисля да го посетя в събота  Grinning

Доколкото разбрах е близо до Шкода България, нали...


Да, аз ходих до въпросния магазин Бебе Планет миналата събота и пуснах тема, затова че много ми хареса. Споделих че магазина е  много хубав и е доста голям , но темата ми беше изтрита от модераторите.И според мен имаше нужда от такъв магазин.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 750
Продават ли детски матраци в този магазин?

# 13
  • Мнения: 3 886
А  с какво се ходи до там че съм скарана с ориентирането Embarassed Embarassed Rolling Eyes Rolling Eyes

# 14
  • София
  • Мнения: 1 750
Днес ходих до магазина. Като цяло впечатлението ми е добро. Вътре е просторно, приятно, хладно и добре подредено. Има голям асортимент бебешки и детски неща от 0 до 4 г. Момичетата наистина са усмихнати и ненатрапчиво любезни. Цените са малко по-високи от Piggy's house (и от там минах днес, та имах възможност да сравня). Матраците, за които всъщност отидох, бяха само 60/120, защото предлаганите креватчета са само с този размер.
Магазинът се намира тук: http://bgmaps.com/map.asp?sid=87a98e3f77cf77652b5bc2697d76aadb&a … p;ix=37&iy=39  - бул. "акад. Ив. Ев. Гешов" 9
Мисля, че тролей номер 9 минава от там, както и автобус 72. За маршрутки не мога да се сетя.
Ето и телефон, за който се интересува: 953 10 98

Общи условия

Активация на акаунт