На лоФ за биСЕРи и правопизни изториЙ - 13 (тринаесета, фатална)

  • 23 339
  • 591
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 249
Нова тема, нови бисери.

# 1
  • Мнения: 4 111
"събуват си ги я няма малкия после да легне на мрасния под и да се увъргаля едно хубаво и да си лапне рацете"

"Ние си ги режехме пак докато ядехме млякото вечер и нямах никакви проблеми .Но сега като спряхме млякото имаме но малки трябжа повечко да го забавлявам"

"По принцип работа ми е да записвам имената на децата най често срештано е Георги и най-предпочитано"

"Незнам дали мога да ти помогна но и при нас беше така и ни казаха габички 
исписаха ни имизил гел или нешто подобно и сега ни няма ништо няма следа от зачервено дупе и папчиците които понякога ставаха много ама много червени.
Но Д-Р Сланчева много по добре знае какво е"

"След като влязох в 9 месец трагнах да си купувам всичко легалце дрешките за исписване коритца и почти всичко неопходимо но сашто така имаше още много неща но тях след като родих"

# 2
  • София
  • Мнения: 900
Цитат
съществуват ли истенски мъже
Дали  newsm78 newsm78 newsm78

# 3
  • Мнения: 4 447
Цитат
съществуват ли истенски мъже
Дали  newsm78 newsm78 newsm78

няма значение, важното е да им е вълшебна пръчката Blush

# 4
  • Мнения: 25 442
А се е записал още някой, а е изял боя от мен! Ааааааааа!!!!!!!!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Всеки път влизам, ха дано да прочета нещо по темата, а то - поредното "запис"!  Sick И така, докато я заключат и отворят новата!
А спрете се, де! Толкова ли не можете да помните кои теми са ви интересни? Пък като не ги помните, значи не ви пука чак толкова за тях...  Whistling

# 5
  • София
  • Мнения: 900
Стига ма Сийоооо
пука ми ама сАм мРЪзелива  Embarassed Embarassed Embarassed
Нови оДговори и това е  Laughing
Добре, че се намира някоя мила, бяла душичка,
да ме светне
где е търкала  Joy Joy Joy

Ох по темата
ОТКАЧАМ ВЕЧЕ ОТ
всички безобразни форми на
предвид
из/под/на/в/предвид/Т
в пред вид

и т.н. - ша взема и аз да си го СЛОЖА в подписа  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Моля модератор,
вместо ентусиаст или потребител
да ми турне
"ПИШЕ СЕ ПРЕДВИД" Praynig Praynig Praynig

# 6
  • Мнения: 2 922
Хайде да не е замо 'запис' ето  Laughing:

благодариати, варха си. утре не 4е са на Виториа, ама у други ден сте ги посре6на с кекса, наи ве4е свекара 4е тиа онаиа не заслужава.....
има много вкусен вид, и от вън6ен вид не му липсва маи.
мнго ти благодариаотново
поздрави на вси4ки.
пс(иа кажи  какво какао ползва6, стото аз пиа нескуик пък за да оцветиа много да стане тъмно, слагам баиа, и накраиа сместа с какао тежи много и пада на дъното на формата, вместо да стои по средата)
 
 
 

# 7
  • Мнения: 358
ще сме само на камилски пържоли, после драпане по пути назад, голям фитнес  с много протеини, хахаха!

# 8
  • Мнения: 2 922
ще сме само на камилски пържоли, после драпане по пути назад, голям фитнес  с много протеини, хахаха!


Shocked newsm78

# 9
  • Мнения: 3 322
Запис! Ша прощаваш, как Сийке, ма днес, нищо не нося в кошничката - ударих го на труд!

Етооо - 5 минутки във форума и.... бисерче!
Истрият....ма не разбрах - с мистрията ли, с що ли?

Последна редакция: пт, 20 юли 2007, 00:29 от Дива ирландска пешеходка

# 10
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
     
Цитат
Дечица се нуждаят от помоща ни!
- заглавие на тема.

Иначе се размислих за мЕнталитет - ами на английски е mentality, че и mental което не е много често срещано явление - обикновено корените на подобните думи са еднакви.... Що ли тъй се получава тоз път?  newsm78

Иначе правопиЗни иЗторий ме разби - браво на автора на заглавието на темата
  Joy

# 11
  • Мнения: 7 414
 и аз да се запиша,все някъде трябва да се уча на граматиката  Laughing

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Заглавието се ъпдейтва нон стоп  Mr. Green Почвам да мисля за тема 14  Crazy

# 13
  • София
  • Мнения: 5 826
Включвам се с няколко бисера   Grinning


само може да си въздишаме и да се молим и нашите деца да докоснат поне малко от това щастие - детство че май направо ги раждаме и ги правим големи пропускайки че са деца и им трябва и спокойствие и малко повече сигурност - ей какви години бяха само и колко повече емоции имахме - малкото щастие да си направиш някоя интересна играчка че чибурашките и ходещите и плачещи кукли поумръзваха на някоя възраст и ако някои ни купеше нещо от кореком или някаде от чужбина ни беше нещо като да си ударил от тотото

Нз изглейда с добро качество но пак е на руски пак на руски не ми се гледа маи 6е са чака

ожасно ме дразни защото ми хареса вилма

# 14
  • Мнения: 2 922
ожасно ме дразни защото ми хареса вилма

Направо ожас!  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт