Васко да Гама от село Рупча

  • 3 311
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 462
Гледате ли го в момента по канал България ?????????Еййййййййй голям кеф !!!! Party
 Party PartyНаправо си умирам за любимите ми бг детски филмчета от соц .време !!!А вие ??? Grinning Grinning Grinning  Wink

# 1
  • Мнения: 174
И аз се кефя.
А "Войната на таралежите" ми е любим

# 2
  • Мнения: 5 462
И аз се кефя.
А "Войната на таралежите" ми е любим
Еее и той естествено , имам ги всички серии и си ги гледам много често.

# 3
  • Мнения: 86
ОБОЖАВАМ ГО ТОЗИ СЕРИАЛ smile3521 Израснала съм с неволите на малкия Васко, съпреживявах с него всяка стъпка..............вчера, когато гледах серията с лодката ме обзе такава носталгия..............Толкова хубави български детски сериали имахме едно време.........и "Васко да Гама от село Рупча" и "Таралежите се раждат без бодли" и "Войната на таралежите". Имали сме късмета да пораснем с качествените детски филми, родно производство, но за съжаление нашите деца няма да имат такъв късмет Weary

Книгата на братя Мормареви също е много увлекателна и напук на възрастта ми сега бих я препрочела с голям кеф  bouquet

# 4
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Гледате ли го в момента по канал България ?????????Еййййййййй голям кеф !!!! Party
 Party PartyНаправо си умирам за любимите ми бг детски филмчета от соц .време !!!А вие ??? Grinning Grinning Grinning  Wink
Да вечер,със мъжът ми редовно си го гледаме,онази вечер даже се посмяхме ама от сърце на една реплика от филма.
когато на г-н:Тотев,май така беше му се роди третата рожба и капита го попита,какво е момиче или момче?
Та тотев каза,"Ами мъжко е другарьо капитан"
А капитана навел надолу глава измърмори"Еееее нишо Тотев,знам,че искаше женско,ама то е по-финна работа,а ти малко немарлив си падаш" rotfImbo

Фен съм на почти всички български филми от рода на "Войната на таралежите"С деца на море"Баш майстора"-всичките серии
"Топло"Любимец 13"Тримата от запаса"и още много.

# 5
  • Мнения: 4 447
Ееех, нямам го тоз канал.....

От "Неочаквана ваканция" ли беше песента "Детство мое"? Ей този сериал искам да гледам пак! Grinning

А до тук изброените също много ги обичам!

# 6
  • Мнения: 5 462
Ееех, нямам го тоз канал.....

От "Неочаквана ваканция" ли беше песента "Детство мое"? Ей този сериал искам да гледам пак! Grinning

А до тук изброените също много ги обичам!

А защо го нямаш ?На кабеларка ли си ?

# 7
  • Мнения: 4 447
Ееех, нямам го тоз канал.....

От "Неочаквана ваканция" ли беше песента "Детство мое"? Ей този сериал искам да гледам пак! Grinning

А до тук изброените също много ги обичам!

А защо го нямаш ?На кабеларка ли си ?

Не, на ефирката съм  Whistling Joy

# 8
  • София
  • Мнения: 12 550
Гледате ли го в момента по канал България ?????????Еййййййййй голям кеф !!!! Party
 Party PartyНаправо си умирам за любимите ми бг детски филмчета от соц .време !!!А вие ??? Grinning Grinning Grinning  Wink
Да вечер,със мъжът ми редовно си го гледаме,онази вечер даже се посмяхме ама от сърце на една реплика от филма.
когато на г-н:Тотев,май така беше му се роди третата рожба и капита го попита,какво е момиче или момче?
Та тотев каза,"Ами мъжко е другарьо капитан"
А капитана навел надолу глава измърмори"Еееее нишо Тотев,знам,че искаше женско,ама то е по-финна работа,а ти малко немарлив си падаш" rotfImbo

Фен съм на почти всички български филми от рода на "Войната на таралежите"С деца на море"Баш майстора"-всичките серии
"Топло"Любимец 13"Тримата от запаса"и още много.

Ивче - Фотев е, Фотев Wink

Има още много любими филми- Рицарят на бялата дама, Рицар без броня, Куче в чекмедже, История с куче и без куче.
И аз все се чудя защо преди 89-та можеше да се правят хубави детски филми, а след това изведнъж...Не е само до парите тази работа...Сякаш мозъците на творците прегряха от лозунги и скандирания... newsm78

# 9
  • Мнения: 5 462
Ееех, нямам го тоз канал.....

От "Неочаквана ваканция" ли беше песента "Детство мое"? Ей този сериал искам да гледам пак! Grinning

А до тук изброените също много ги обичам!

А защо го нямаш ?На кабеларка ли си ?
Не, на ефирката съм  Whistling Joy


Ей кофти .Изтегли ги от някъде .
Аз съм си ги изтеглила и постояно ги гледам.В това число и всички серии на Баш майстора, Войната на таралежите и т.н. хубави филми и сериали.
Искам и сериала Дом за нашите деца , е той не е комедия но си ми харесва много.

# 10
  • София
  • Мнения: 5 604
И аз се кефя.
А "Войната на таралежите" ми е любим
Peace Любими!

# 11
  • Мнения: 1 269
В момента чета "Войната на таралежите", "Васко  да гама от село Рупча", "Дневникът на Асен Газурков" - братя Мормареви! Peace
В Метро са пуснали разни дискове за по 2-3 лева в един палет и обрахме всичките БГ филми! Голям кеф!

# 12
  • Мнения: 5 462
В момента чета "Войната на таралежите", "Васко  да гама от село Рупча", "Дневникът на Асен Газурков" - братя Мормареви! Peace
В Метро са пуснали разни дискове за по 2-3 лева в един палет и обрахме всичките БГ филми! Голям кеф!
О и аз си купих тази книга .Особено Дневникът на .............. толкова се смях на тази част , че ...............

# 13
  • Мнения: 220
Който иска може да си ги свали от Замунда .Има много и все интересни български филми.

# 14
  • Видин
  • Мнения: 168
Снощи го хванах случайно   newsm44 Такъв хилеж падна с моя като го гледаме.Даже накрая без да искаме казахме заедно " Лелеее" с бащата на Васко като го видя на кораба.Спогледахме се и като почна един смях.В колко часа и кога го дават за да хвана и другите серии?

Общи условия

Активация на акаунт