Малки котенца ще останат без дом до неделя!

  • 4 677
  • 39
  •   1
Отговори
  • В страната на бурите
  • Мнения: 959
Здравейте, отдавна търся дом на пет мънички котенца - братчета и сестричета. Семейството, което се грижи за тях, вече наистина няма тази възможност и до края на уикенда планира да ги занесе някъде извън София и да ги пусне.  А те са само на месец и половина и ще им е трудно да оцелеят самички. Затова СПЕШНО им търся дом.

Зная, че е пълно с обяви за подаряване на котета и вероятно затова е толкова трудно. Но вие сте ми последната надежда. Ще съм много щастлива, ако някой от вас има желанието за се грижи за някое от тези мъничета. Аз лично имам котка и куче, в неголям апартамент сме и заминавам извън София в понеделник, затова ми е невъзможно да ги гледам.
Можете да звъннете на 9890376 и 0899 44 6247 или да ми пишете на natalida@mail.bg

http://images18.snimka.bg/003420229-big.jpg



[url=http://images18.snimka.bg/003420267-big.jpg

Последна редакция: чт, 19 юли 2007, 17:37 от Wonder woman

# 1
  • Мнения: X
Ех, сърцето ми късаш, много са сладки! Бих ги взела всичките, ама не може.
Не се тормози, котката е жилаво създание!

# 2
  • Мнения: 1 475
как ще ги изхвълляш бе жена #2gunfire #2gunfire, И  не - толкова малки котета не могат да оцелеяттт #2gunfire #2gunfire

Дайте ги в някой зоомагазин да ги продават, те ги продават по 15-20влв обикновенитеее, като парите си остават за магазинаа

В никакъв случайй не ги изхвърлай, плиисе!
ТЕ НЯМА ДА ОЦЕЛЕЯТ ПРЕКАЛЕНО СА МАЛКИ, ТОВА Е БЕЗДУШИЕЕЕ, ВИНАГИ ИМА ИЗХОД ОТ СИТУАЦИЯТА!!! smile3514

# 3
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
как ще ги изхвълляш бе жена #2gunfire #2gunfire,

ЧЕТИ, преди да стреляш.
Дали автора на темата иска да хвърли котетата?
Дай сега пак отначало...

# 4
  • Мнения: 6 029
как ще ги изхвълляш бе жена #2gunfire #2gunfire, И  не - толкова малки котета не могат да оцелеяттт #2gunfire #2gunfire

Дайте ги в някой зоомагазин да ги продават, те ги продават по 15-20влв обикновенитеее, като парите си остават за магазинаа

В никакъв случайй не ги изхвърлай, плиисе!
ТЕ НЯМА ДА ОЦЕЛЕЯТ ПРЕКАЛЕНО СА МАЛКИ, ТОВА Е БЕЗДУШИЕЕЕ, ВИНАГИ ИМА ИЗХОД ОТ СИТУАЦИЯТА!!! smile3514

ми вземи едно, вместо да пуцаш??!!!

# 5
  • Мнения: 1 475
нейните приятели искат да ги изхвърлят, пък една девойка по-долу и казва, че могат да оцелеят- така че става въпрос точно за изхвърлянее

замислих се сериозно над това но вече гледам котка и ще ме изхвърлят ако прибера още някоя коткааа

Последна редакция: чт, 19 юли 2007, 18:06 от Reza

# 6
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Въобще не съм съгласна, че ако приятелката ми има некстрирана котка, която някак си е допуснала да забременее и не може да се грижи за малките, а аз пиша тема в някакъв форум с цел да им помогна е редно някой да стреля по мен.

# 7
  • Мнения: 417
Свекърва ми си търси коте,а пък като се замисля може и аз да си взема едно.Но проблема е,че не съм от София.

# 8
  • Мнения: 2 550
дайте ги в зоомагазин

# 9
  • В страната на бурите
  • Мнения: 959
Аз не обръщам внимание на стрелби Simple Smile, но пък ако кажете къде има зоомагазин, в който биха ги взели, ще ми помогнете много. Питах до нас, но там казаха, че само породисти котета се търсели.
Иначе хората, при които са котенцата, са много мили - мои познати, но просто не виждат друг изход. Налага им се да заминат, котката-майка ще я гледа роднина, който е болин и трудно се оправя с такива работи и са решили да занесат котенцата до един манастир, дано мине някой и ги хареса. Всъщност от около три седмици търсим стопани, но някои само се обаждат, питат и не се появяват.  Sick

# 10
  • Мнения: 4 447
Мъъъъънинки Шушончета!

За съжаление не мога да ги взема  Cry

Нащо коте преди седмица падна от терасата и едвам оживя. Счупи си предните лапички, сега е със шини и още други железарии. ... сега лекуваме батманката ни....

# 11
  • Мнения: 2 792
Аз не обръщам внимание на стрелби Simple Smile, но пък ако кажете къде има зоомагазин, в който биха ги взели, ще ми помогнете много. Питах до нас, но там казаха, че само породисти котета се търсели.
Разпитай и в някои други магазини, аз моите котета така ги раздадох чрез зоомагазин, но той вече е закрит иначе щях да те пратя там. На мен две котки са ми достатъчни и не мога да взема повече, колкото и да ми се иска, за това не мога да помогна с друго.

# 12
  • Мнения: 2 550
в магазина на солунска взимат котенца

# 13
  • В страната на бурите
  • Мнения: 959
в магазина на солунска взимат котенца

Благодаря - още утре ще отида да питам!
Ако се сетите за свой познат, който може да гледа коте - ще съм ви благодарна. Моите се изчерпаха - преди време подарих на моя добра приятелка едно, което бяхме намерили изхвърлено пред блока на майка ми и сега и двамата са много щастливи. Питах този онзи, но преди отпуските никой не ще да се ангажира с ново животно.

# 14
  • Мнения: 1 475
взимат непородисти котенца и в магазина, който се намира на Патриарх Евтимий, от Попа ако тръгнеш от дясната страна на около 500м нагоре!

И сори за стрелбата Embarassed, просто не избрах правилния емотикон!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт