Татуирана педагожка в детска градина

  • 8 936
  • 192
  •   1
Отговори
  • France
  • Мнения: 726
Детето ми посещава дежурна детска градина. Тази сутрин забелязах, че възпитателката на групата, която е над 50 годишна, има две големи татуировки на ръцете. И се замислих: нормално ли е ?
Аз не одобрявам татуировките, но малки и дискретни харесвам понякога. И то на млад човек. Но на възрастна педагожка.... Някак не ми се връзва.

# 1
  • Мнения: 5 500
Педагожката някога е била млада Joy

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Младите хора с татуировки остаряват и стават възрастни хора с татуировки...

Не ми пречат татуировките по хората. Ако жената е свястна, не знам какъв ти е проблемът. Все едно някой да не те харесва, че си с обици. Thinking

# 3
  • София
  • Мнения: 4 865
Да, ама вече е стара - или да си маха татуировките, или да сменя работата.
 Mr. Green

Или пък да ходи целогодишно с дълги ръкави.

Кое дали е нормално: татуираните хора да остаряват?

Други оплаквания от нея имаш ли?

# 4
  • Мнения: 5 668
 Confused Какво значение има това. Важно е какво има в главата си, на какво ще научи децата  Party

# 5
  • Мнения: 4 841
Младите хора с татуировки остаряват и стават възрастни хора с татуировки...

Не ми пречат татуировките по хората. Ако жената е свястна, не знам какъв ти е проблемът. Все едно някой да не те харесва, че си с обици. Thinking

Предпочитам "читава" преподавателка с татуировки, пиърсинг и дори с къса пола и голямо деколте, пред такава, която покрива естетическите ми критерии, но само тях.
Какво точно те безпокои?

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Педагожката някога е била млада Joy

и с друг поглед в/у дамгосването  Wink

# 7
  • Мнения: 17 402
Част от майките, пишещи тук също имат татуировки. НЯма как да искаме педагожката да си махне нейната, нали? Wink

# 8
  • Мнения: 4 668
Честно казано и аз бях много навита да си направя татуировка на кръста , но все още се колебая , защото наистина се чудя как ли ще изглеждам с нея на 60 г.  Mr. Green

Иначе , това е и моето мнение -

Предпочитам "читава" преподавателка с татуировки, пиърсинг и дори с къса пола и голямо деколте, пред такава, която покрива естетическите ми критерии, но само тях.
Какво точно те безпокои?

# 9
  • Мнения: 17 402
Аз рабирам какво я безпокои, понеже също не харесвам татуировки, еле пък на възрастни жени. Не знам ккаво би могла да промени обаче...

# 10
  • DE
  • Мнения: 967
Голяма работа!! На който не му харесва, да й даде пари, за да си я махне!
Като има татуировка да си седи вкъщи!!! Shocked

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 179
ОО задължително се свържи с другите майки и се оплачете на директорката, ако трябва подписка направете - да я махат!!! Това е позорно, как може възпитателка в ДГ да има тату!

А сериозно - някак ми е криво, че в 21 век на хората им прави впечатление кой какво си е татуирал, как се е облякъл и т.н., та чак го обсъждаме и осъждаме. Аз лично не виждам проблем с тату-то, освен ако нямаш други СЪЩЕСТВЕНИ забележки към тази госпожа.

# 12
  • Мнения: X
На който не му харесва, да й даде пари, за да си я махне!


Тогава пък децата ще се плашат от нея StopВиждала съм такива "махнати" татуировки.Направо е шок и ужас.Белега е все едно от тежко изгаряне #Crazy

# 13
  • Мнения: 17 402
Излиза, че за вас жена  на 50 години(педагожка) с татуировка е най- нормалното нещо.... НА мен не ми пречи, най- малкото изглежда грозно и смешно. То затова се мисли, преди да се направи. Peace

# 14
  • DE
  • Мнения: 967
Излиза, че за вас жена  на 50 години(педагожка) с татуировка е най- нормалното нещо.... НА мен не ми пречи, най- малкото изглежда грозно и смешно. То затова се мисли, преди да се направи. Peace
Ами и аз след 25 години ще съм 50-годишна с татуировка. И?

Общи условия

Активация на акаунт