Бихте ли си купили?

  • 10 065
  • 71
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 18 679
Вчера видях в един магазин за луксозно спално бельо комплект чаршафи от памучен сатен на италианска фирма за 540 лв. Scream #Shocked Нищо по-специално - долен, торба, 4 калъфки, десен - хубав, но....айде стига бе! Смело мога да твърдя за себе си, че съм човек, който цени красивото и качествено бельо, но този комплект по нищо, ама по абсолютно нищо не се различаваше от комплектите на Тач, примерно, които са по около 140 лв.
Та, зададох си въпроса, има ли изобщо някой, който би дал 540 лв. за чаршафи?!

# 1
  • Мнения: 204
не, бих си купила 4-5 по- обикновени, но също толкова красиви за тези пари. Дори до струват 540 лв. като минат 5 пъти през пералнята...

# 2
  • Мнения: 4 380
Бих дала, но не за това което описваш. Sick Сатен..торба.... Laughingаре стига бе! Егати долнопробната работа. Laughing

# 3
  • Мнения: 836
belinda, много смешно се е получило с тези емотикони. Направо си те представих, пред магазина... Joy
А за чаршафите, познавам такива, които биха си ги купили, а аз съм си доволна от тези на Тач.

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Бих дала, но не за това което описваш. Sick
Добре, а за какво би ги дала?

# 5
  • София
  • Мнения: 375
не, бих си купила 4-5 по- обикновени, но също толкова красиви за тези пари. Дори до струват 540 лв. като минат 5 пъти през пералнята...
newsm10
аз също не бих дала толкова пари токо или иначе ми омръзват бързо, презпочитам да си купувам по често и различни че от еднотипието нещо се депресирам

# 6
  • София
  • Мнения: 1 808
А след като всички сте доволни от чаршафите на ТАЧ, аз да попитам къде продават такива???? Защото аз си имам само два комплекта и си ги въртя тях, а искам и малко разнообразие...

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Бих купила само, ако в правилния край на торбата със златна нишка е извезано "Крака".
 Grinning

# 8
  • София
  • Мнения: 11 657
Не,не бих дала!Ако трябва да съм откровена и 140 лева ми се виждат много.
Но след като си оправя целия апартамент мога и да се поглезя с тези комплекти на Тач,след като казвате,че са хубави.
А къде ги има да ги разгледам все пак и какви са средните цени на комплекти по принцип,че скоро не съм купувала?Сори за офф-а!

# 9
  • Мнения: 836
А след като всички сте доволни от чаршафите на ТАЧ, аз да попитам къде продават такива???? Защото аз си имам само два комплекта и си ги въртя тях, а искам и малко разнообразие...
На Раковска, като тръгнеш от Дондуков към Ст. гара, по десния тротоар, в началото на тази отсечка. Има и на Плиска, в блока на пощата, откъм страната на хотела (не знам дали разбра нещо).

# 10
  • Мнения: 4 380
Бих дала, но не за това което описваш. Sick
Добре, а за какво би ги дала?

Не бих могла да ти опиша това за което бих ги дала. Бельото си за спалня ще шия по поръчка и със сигурност ще излезне доста повече. newsm78 Но това ще включва пълен комплект- от най-малките възглавнички, през поличката за спалнята и до пердетата. Нищо готово няма да купя освен долните чаршафи, които всъщност се сменяват. newsm78

http://www.luxuryspreads.com/catagory-class.asp

# 11
  • София
  • Мнения: 4 294
Вчера видях в един магазин за луксозно спално бельо комплект чаршафи от памучен сатен на италианска фирма за 540 лв. Scream #Shocked .....
Та, зададох си въпроса, има ли изобщо някой, който би дал 540 лв. за чаршафи?!

 Naughty не бих си купила


# 12
  • София
  • Мнения: 4 294
А след като всички сте доволни от чаршафите на ТАЧ, аз да попитам къде продават такива???? Защото аз си имам само два комплекта и си ги въртя тях, а искам и малко разнообразие...

Спални комплекти TAC

Спални комплекти TAC

# 13
  • София
  • Мнения: 18 679
ТАЧ има навсякъде ...във всички магазини на Панагюрище продават и ТАЧ, в Айко също, в Лабиринт, фирмен има в Иван Вазов, до някакъв хотел беше, ама не помня точно Rolling Eyes
Цената много зависи от материята и конкретния модел. Едно е голяма пухена завивка за двама души, друго е просто двоен чаршаф...Материите са от хасе, през парен памук, до сатениран памук, който е страхотено нещо и май само на xenia не й харесва. Аз купувам такива защото не се мачкат, съответно не ми се налага да гладя след пране, освен това ме удовлетворяват като размер - 240 на 260, понеже спалнята ми е по-голямшка, стандартните чаршафи не ми стигат отстрани Confused Сега съм си поръчала чаршафи с ластик, никога не съм ползвалал досега, да видим дали е удобно Thinking

Xenia, аз точно за чаршафи говоря...Като казвам спално бельо, обикновено нямам предвид пердета Laughing Ако включим и тях, че и пухената завивка като част от интериора - да, определено ще минем сумата от 500 лева, но аз наистина говоря само за чаршафи Laughing

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Не Naughty

Общи условия

Активация на акаунт