С мъже или с жени

  • 2 996
  • 77
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
Айде, като сме заформили тук едни
работническо-интелигентски теми,
що да не отворим дума и за това, в
какъв колектив се чувстваме добре.
С мъже ли предпочитате да работите
или пък с жени? Как ви е по-комфортно?
И защо? Или ви е все тая, разбирате се с
всички и бизнесът лети, та се не вижда.
Може и за шефовете да си поговорим.
Шеф или шефка е по-стимулиращо?

# 1
  • Мнения: 1 671
С мъже ми е по-комфортно.
Говорят директно и по същество.
Не сплетничат. Мислят рационално.

# 2
  • Мнения: 4 451
Обичам да работя в смесен колектив - с мъже и жени, че то без жени няма интрижка. Mr. Green А за шефа, нека си е мъж. Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 792
 Май с мъже, по плахи са в директните интриги, не че на маса не веят знаме, но не объркват нещата.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 289
Работила с колектив от около 20 души,с мъжете се работеше без проблем,винаги ще ти помогне,ще се отзове,без да се измъква и оправдава,а и беше по весело общо взето.Жените се спречквахме чат пат,по старите се правят на шефки и те,държат тон понякога,правят се на луди като има работа за вършене/понякога и някои/.Така че впечатлението ми е,че аз с мъже работя по добре и се разбирам по добре.За шефовете същата работа,в тази фирма в която работехме 20 души имаше двама мъже и две жени.Жените все при нас висяха и се чудеха какъв кусур да намерят,вдигаха скандали,мятаха,трошеха /тва като им дойде цикълът Winkявно/,а мъжете минават казват ти нещо и си заминават,не ти дишат нон стоп във врата,по свестни бяха.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 079
С мъже по-лесно се работи. И те завиват интриги, но поне са без задни мисли - говорят направо.
Но ...
Аз работя в женски колектив.
Не се оплаквам - страхотен е.
Но мъжкият колектив е по-добър, отколкото събрани на едно място 40 жени.
Коя в ПМС, коя в М, коя започната, коя недовършена, коя в критическа, коя в незавършен пубертет ...  Tired

# 6
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
В моята работа мъжете преобладават ,а и мисля ,че са за предпочитане, Flutter
там където преобладава женската част ,доста интриги се въртят Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 1 476
Опитът ми сочи, че с мъже се работи по-ефективно и безпроблемно.

# 8
  • Мнения: 2 792
 Като се замисля от друга страна като се оставят на страна интригантските залитания, предпочитам да работя с жени, ако говорим за ефективно свършена работа и отговорност относно конкретната работа. Мъжете са дървени философи и неефективни разбирачи. Така че отговора ми е различен, зависи дали искам да си живуркам в един колектив удобно или да работя с ефективен колектив, без да влагам особена емоция (аз и не влагам, всъщност), но работещ. 

# 9
  • Мнения: 453
Забелязала съм, че има ли някъде повече от 2 жени на едно място става една...  newsm57  То не е клюки, говорене зад гърба, подливане на вода и т.н. и т.н.

# 10
  • Мнения: 5 468
Не смея да кажа, защото от септември ще си търся работа и ако сега се произнеса за колектив, сигурно ще се падна точна в такъв, за да ме опровергае, че съм грешала.

# 11
  • Мнения: 524
много си зависи от хората. в офиса сме 6 жени и 1 мъж. разбираме се чудесно, работи се ефективно, а в същото време си споделяме доста лични неща, подкрепяме се, излизаме заедно. естествено не липсва и интрижка от време на врме , но толкова, колкото за повечко емоция, иначе ще е твърде скучно. а мъжа, то си е момченце де - 22 годишно, при положение, че ние сме на 28-32 години, е много забавен и сладък. много ни радва детето и искрено се забавляваме с неговите разкази, любовни премеждия и физиономията му рано сутрин, когато сме с къси поли и по-големи деклотета. особено сега - лятото, хич не му е лесно. така че като цяло няма значение - мъже/жени.

# 12
  • Мнения: 4 390
За мен е все тая общо взето.
Работила съм в мъжки колектив, работила съм и в женски такъв.
Проблеми не съм имала или поне не сериозни.
Единствено с военни ми е било малко по-трудно да се сработя.

# 13
  • Мнения: 2 759
                    Почти само с мъже съм работила - перфектна е обстановката. Предстоят ми близки контакти с жени в скоро време, надявам се на коректност и професионализъм.

# 14
  • Мнения: 10 758
С мъже ми е "по-удобно" да работя.

Общи условия

Активация на акаунт