Мога ли да си сваля Материя Медика от интернет?

  • 2 821
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 753
Това ми е въпросчето. Мога ли да си сваля това нещо от нета? А Репеториума? Искам да си ги имам чисто информативно.

Благодаря!  Hug

# 1
# 2
  • Мнения: 1 753
Благодаря Светла!   bouquet

# 3
  • Мнения: 513
     ooooh!  Thinking Светле,а за незнаещи английски можеш ли нещо да предложиш?  Praynig

# 4
  • Мнения: 1 655
Ето тук има картини на някои лекарства на БГ.Виж и за други материали в Библиотек& … 81;та. Този сайт беше много добре организиран и полезен, но за съжаление автора за момента го е затворил, като по-важната иформация е преместена в Библиотеката му, което пак е нещо...

Вие си знаете, но аз да кажа: Използвайте информацията само информативно, не разчитайте на самопредписания и предписания по нета...

Последна редакция: пн, 23 юли 2007, 14:01 от Svetla1

# 5
  • Мнения: 513
Ето тук има картини на някои лекарства на БГ.Виж и за други материали в Библиотеката на сайта. Този сайт беше много добре организиран и полезен, но за съжаление автора за момента го е затворил, като по-важната иформация е преместена в Библиотеката му, което пак е нещо...

Вие си знаете, но аз да кажа: Използвайте информацията само информативно, не разчитайте на самопредписания и предписания по нета...

Благодаря ти, но не се отварят сайтовете Thinking

# 6
  • Мнения: 1 655
Незнайно защо бг-мама променя линка, аз пиша едно, а при постване се променя в някакъв гугъл линк. За това ще напиша линковете като текст:
Библиотеката: www.google.com/forum/viewforum.php?f=31&sid=71703b53f9e1c1545073dafba6642054
ММ: www.google.com/forum/viewtopic.php?t=574



Е не, и така ги смени Sad Явно сайта, който се опитвам да дам е рестрикнат тук...

Общи условия

Активация на акаунт