Оставате ли в леглото след бебеправене?

  • 12 362
  • 120
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 946
Колко време останахте да лежите в леглото след секс, преди да забременеете/докато правите вашето бебе? Как? Просто по гръб или с вдигнати крака? Или сте от онези, дето веднага тичат в банята...?
Един час по гръб излишно много ли е или твърде малко?

Питам ви, понеже аз неразумно се натъпках с диня и успях да се задържа легнала само около 30 мин, след което хукнах към тоалетната, преди да съм се напишкала...  Embarassed Сега много ме е яд. Confused

Последна редакция: ср, 18 юли 2007, 20:58 от saxophone

# 1
  • Мнения: 7 201
Един час по гръб излишно много ли е или твърде малко?
Не мисля,че е излишно много-аз си лежа около час,но понякога и 30 мин. Peace

# 2
  • Мнения: 2 423
По книга са достатъчни 10 минути за да стане каквото трябва да става. Аз така го изчислявам, че да остана в леглото до сутринта smile3524 но уви. Cry

# 3
  • Мнения: 11
здравей те и от мен да се разпиша и аз тука.Тук във форума сам чела че трябва да се спои така даже до сутрунта. аз когато правих ме опити веднага бягах  до банята и се мих, но като прочетох във форума вече спях така даже под дупата си слагах възглавница и си дигах краката и сега ще чакам резултата този месец. успех на всички. Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 1 946
E, г-жа Ен4ева, дано да ни зарадваш с нещо през следващите седмици  Praynig За себе си не се надявам този месец, защото овулацията нещо я пропуснахме, та едва ли вчера е станало чудото, без значение колко съм лежала..

# 5
  • Мнения: 630
Не знам дали е съвпадение, но забременях именно след нощ, през която не станах нито веднъж. Бяхме на гости и не ми беше удобно да се размахам по автобиография  Mr. Green из коридорите до тоалета. Когато станах сутринта по краката ми се стече доста "материал". Иначе след секс ми се допишква и едвам издържам половин час с вдигнати крака  Crazy

# 6
  • Мнения: 36
Аз направо си заспивам - ако е нощем   Wink , иначе гледам да си полежа към половин час, ако е през друго време на деня  Laughing

# 7
  • Мнения: 1 792
момичета значи аз съм калпазанка Blushмен повече от 10-15мин не можеш ма върза в леглото да седя с този целия материал в мен.ааааа ужас.не Naughtyи то тези 10-15мин стоя защото през това време се гушим с милото(иначе незнам дали и толкоз ще искарам)

# 8
  • София
  • Мнения: 295
И аз трудно издържах повече от 15-20 мин. лежане. Искаше ми се веднага да тичам до банята, ама какво да се прави, трябва да се изтърпи някак... Аз лежах по корем, понякога си слагах и възглавница под мен, защото съм с обърната матка.

# 9
  • Мнения: 1 335
Лежа колкото е възможно повече  Peace

# 10
  • Мнения: 405
Лежане? Не.
Малко гушкане докато ми се върне нормалния пулс  Mr. Green
То си става и в изправено положение   Wink
Иначе нямаше да има противозачатъчни  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 1 220
Аз пак си лежа със сигурност повече от 30минути… Взела съм си едни интимни кърпички LACTACYD, който си ми седят на шкафчето и са удобни за интимна хигиена особено след секс, така че пропускам тичането до банята, колкото се може по далеч във времето… а иначе материала ни ми пречи ако не е отвън  Wink

# 12
  • Мнения: 3 069
След секс за бебеправеното, си вдигах краката на стената като повдигах и таза (нещо като свещ беше позата), за да улесня сперматозоидите а и защото съм с обърната матка и се удължава пътя им.
След това слагах дамска превръска и никакво ставане до сутринта.Забременях още първия месец, но за това помогнаха и тестовете за овулация.Трябваше да се знае кога да се работи по въпроса Wink

# 13
  • Мнения: 1 098
Оставах колкото мога по- дълго легнала  Peace

# 14
  • Мнения: 323
Оставах колкото мога по- дълго легнала  Peace
Peace

Общи условия

Активация на акаунт